Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Přechod s Joomlou na wedos - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / Joomla

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Přechod s Joomlou na wedos

Daniel Šimberský, 07.04.2011 00:07:47

Zdravíčko,

přešel jsem k Wedosu s Joomlou 1.5 a componentou pro online hry. Bohužel to háže nejrůznější Warningy a tak. Vygooglil jsem, že to možná bude verzí PHP, která je na Wedosu větší než 5.3 a na starém hostingu je 5.2.17. Google mi vyplivl, že Joomla 1.5 potřebuje verzi max menší než 5.3.
Na podpoře se nám podařilo vyřešit akorát to, že se chyby na úvodní stránce neobjevují (a s nimi ani afektované části stránek) v administrátoru joomly to háže také samé chyby...

Originál běží zatím stále na starém hostingu: http://www.webgamesy.cz
Test na wedosu: http://5440.w40.wedos.net/

Můžete porovnat

Nevěděl by někdo co s tim?

Re: Přechod s Joomlou na wedos

Daniel Šimberský, 07.04.2011 00:11:18

Některé s front end hlášek:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/5440/virtual/www/plugins/system/PUArcade_RISP_Shoutbox.php:1) in /data/web/virtuals/5440/virtual/www/administrator/components/com_comprofiler/library/cb/cb.session.php on line 74

A z adminu (správce modulů):
Warning: Parameter 1 to JHTMLGrid::access() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/5440/virtual/www/libraries/joomla/html/html.php on line 87

Petr Šťastný, WEDOS, 07.04.2011 09:36:37

První chyba je způsobena tím, že na začátku souboru je tzv. BOM značka - možná jste jej editovali v PSPadu a používáte kódování UTF-8:

http://forum.pspad.com/read.php?1,4221,4258

Ta druhá chyba je dána nekompatibilitou s PHP 5.3. To nelze opravit, ale můžete si vypnout vypisování varovných hlášek.

Daniel Šimberský, 07.04.2011 11:39:16

Děkuji za odpověď,
určitě jsem soubor editoval a asi ho překonfiguroval do utf8, na minulém hostingu to ničemu nevadilo... mrknu na to...

U druhé chyby, musím tedy počkat, až budu moci přejít na Joomlu 1.6 která je kompatibilní s PHP 5.3... kdy ale bude komponenta na online hry pro J1.6 hotová, to netuším a bude mi tak ubíhat předplatné hostingu :)

Můžu se zeptat, jak vypnu vypisování hlášek?

Marek Pastornicky, 29.06.2011 03:30:23

Jednoducho :

Prihlas sa do administracie potom "Global configuration"
potom zalozka system a "Nastavenie debug" a "Debug System" bud Ano alebo Nie

Michal Kačín, 12.10.2011 23:42:48

Měl jsme podobný problém a právě se mi ho podařilo vyřešit. Upgradnul jsem joomlu verze 1.5.10 na 1.5.15. a vše již funguje...

Josef Prišťák, 07.01.2012 23:26:14

Také mohu potvrdit jisté problémy s PHP 5.3 jak mile je joomla starší verze než 1.5.14 je s PHP problém, doporučuji upgrade na 1.5.25 poslední aktualizace a je po problému.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS