Procedure - fórum

Kategorie: Programování / MySQL

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Procedure

Pavel Vacarda, 04.04.2011 00:44:55

Dobrý den,
na svém webu využívám i stored procedury. Create na admina funguje, ale je problém s jejich voláním pro usera tak i pro admina z php scriptu. Chci se zeptat, je chyba na mé straně nebo mě můžete nějak vyjít vstříc s jejich aplikací? Děkuji.

Re: Procedure

Petr Šťastný, WEDOS, 04.04.2011 10:20:06

Jakou konkrétní chybu vám to píše při pokusu o spuštění procedury?

Pavel Vacarda, 04.04.2011 12:25:23

Konkrétní chybu žádnou, zřejmně se ani neprovede. V php používám na odchytnutí chyb mysql_error();

Petr Šťastný, WEDOS, 04.04.2011 12:30:48

Bez nějakých větších podrobností či chybových hlášek asi poradit nedokážeme.

Pavel Vacarda, 04.04.2011 15:11:26

Nj, tak když to nevrací žádné hlášky...doufám, že support má možnost podívat se třeba do mysql, že bych to probral s ním..(jestli jde třeba o oprávnění...)

Pavel Vacarda, 04.04.2011 22:04:36

Omlouvám se, moje chyba, žil jsem v domnění, že skript funguje, ale ukázalo se, že tam mám chybu, jen s podivem, že mi to na lokále fungovalo.

Procedura funguje v normálně, toto vlákno je asi zbytečné - můžete ho smazat.
Díky
S pozdravem
PV

Pavel Vacarda, 15.11.2013 09:40:59

Dobrý den,
před několika měsíci jsem řešil úpravu procedury a přes PMA nebyla možnost (pouze vlastním php skriptem) a dostal jsem od vás odpověď, že to současné době není možné.
Dnes jsem zjistil, že už jste zprovoznili verzi, která umí s procedurami pracovat, vkládat i editovat a dokonce i v pěkném jQ okně ;) Za to bych vám chtěl poděkovat, konečně se dá s procedurami rozumně dělat:)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS