Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Správa reklamních ploch provizního systému' - fórum

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Zrušení provizní systém

Ridiky, 08.09.2014 20:44:18

Dobrý den,

dá se v účtu zrušit provozní systém ? Já ho nevyužívám .

Re: Zrušení provizní systém

Stanislav Illek, 09.09.2014 10:37:34

Dobrý den,

na vyžádání Vám můžeme provizní systém deaktivovat.

Je to povinnost?

Vit, 31.08.2014 16:07:47

Z https://client.wedos.com/affiliate/bboard-list.html ani nápovědy jsem nezjistil zda je povinnost takto si vytvořit plochu? nebo proč bych tím ztrácel čas, proč jednoduše nedat odkaz volně bez dělání něco v administraci Wedos?

Re: Je to povinnost?

Jakub Dibala, WEDOS, 31.08.2014 18:00:37

Dobrý den,

pokud chcete, můžete samozřejmě použít jen provizní odkaz - viz https://client.wedos.com/affiliate/links.html.

Kategorie reklam

vlazy, 19.06.2013 10:33:43

Zajímalo by mne zda ještě stále je aktuální v rámci provizního systému propagace finančních produktů, pojištění, stavebnin atp., tak jak to bylo původně. Jedná se mi o to, že na http://www.wedos.org/cs/provize/sazba.html je uvedená výše provizí pouze za domény, webhosting, servery a disk. Nedošlo náhodou u toho k nějaké změně a nebyly některé služby vyřazené z vašeho provizního systému? Je někde na vaších stránkách aktuální seznam služeb které je možné v rámci vašeho provizního systému propagovat a za které je možné získávat provize? Nikde nic takového jsem bohužel nenašel.

Re: Kategorie reklam

Stanislav Illek, 19.06.2013 13:57:38

Dobrý den,

na stránce http://www.wedos.org/cs/provize/sazba.html
se nachází aktuální seznam služeb ze kterých vyplácíme provize.

Provize z prvního roku provozu služby:
domény 5%
webhosting 50%
virtuální a dedikované servery 25%
WEDOS Disk 25%

vlazy, 23.06.2013 21:37:11

Znamená to, že původní služby propagace finančních produktů, pojištění, stavebnin, právník.cz, atp., tak jak to bylo původně jste v tichosti z provizního systému vyřadili? Pokud ještě na stránkách mám kódy bannerů nebo odkazy pro propagaci těchto služeb tak to pro mne už žádný význam nemá, protože za to už žádné provize nevyplácíte?

Stanislav Illek, 24.06.2013 09:30:28

Dobrý den,

v loňském roce jsme tam ukončili veškeré komerční aktivity. Informovali jsme o tom předem a bannery jsme z provizního systému odstranili.

vlazy, 24.06.2013 17:45:04

To, že by jste o ukončení některých služeb nabízených prostřednictvím vašeho provizního systému někde nějak předem informovali nic nevím. Vaše stránky důkladně nekontroluji každý den a tak je možné, že jsem to mohl přehlédnout. Ani nyní jsem ale tuto informaci na vaších stránkách nikde nenašel. To, že se některé bannery přestaly na mých stránkách zobrazovat jsem zjistil už před delší dobou, ale považoval jsem to spíše za nějká problém se zobrazováním těchto bannerů.

Stanislav Illek, 25.06.2013 11:00:12

Ano, informovali jsme o tom ještě před vypnutím.

Stavebniny a Pojištění nejsou v provizním systému od listopadu 2012. Bannery na právní služby jsme vyřadili po ukončení komerčních aktivit na stránkách www.pravnik.cz v únoru 2011.

Smazání reklamní plochy

Jan Dubský, 06.12.2011 09:21:28

Jak se dá smazat reklamní plocha?
Hodilo by se to, když se nastaví špatně a nebo když už je odstraněná..

Re: Smazání reklamní plochy

Vlastimil Vaněk, 18.12.2013 15:07:44

Mam stejny problem, jak se to resi vi to nekdo??

Re: Smazání reklamní plochy

Stanislav Illek, 18.12.2013 17:11:45

Dobrý den,

reklamní plochu lze nyní pouze deaktivovat.
Není možné jí odstranit.

blogspot.com

Tadeas, 15.07.2011 14:10:10

Dobrý den,
umístil jsem reklamu na blog na blogspot.com, ale nezobrazuje se mi. Dělám něco špatně?
Děkuji

Re: blogspot.com

Tadeas, 15.07.2011 14:12:19

Aha, už se zobrazuje :)
Asi to chtělo chvíli počkat...

Rozlišení provizního odkazu

Jiří Uher, 13.05.2011 22:07:39

Dobrý den,

zajímalo by mě, jestli je možné nějakým způsobem rozlišit provizní odkazy podle jednotlivých webů (např. něco jako jsou kanály u Google Adsense).

Jinými slovy - pokud mám více webů s provizními odkazy, nemám jak rozlišit, z jakého webu byly prokliky a příp. objednávky. Nebo se pletu?

Děkuji, Jiří Uher

Re: Rozlišení provizního odkazu

Petr Šťastný, WEDOS, 15.05.2011 10:38:36

Ne, toto náš provizní systém neumí. Je jen jeden provizní odkaz bez možnosti dalšího rozlišení zdroje.

Reklamní plochy

vlazy , 25.02.2011 15:21:35

M2l bzch 2 dotayz ohledn2 reklamn9ch ploch.
• Kolik reklamních ploch může být na jedné stránce? Samozřejmě na každé reklamní ploše by byly nastavené reklamy z jiných kategorií.
• Stačí URL adresu stránek, kde se reklamní plocha nachází uvést pouze jako úvodní stránku např. http://www.něco.cz a nebo je třeba uvádět i konkrétní podstránky např. http://www.něco.cz/něco2.html?

Re: Reklamní plochy

Petr Šťastný, WEDOS, 25.02.2011 20:07:12

Reklamních ploch můžete umístit libovolné množství jakkoliv chcete, žádné omezení zde není.

Stačí uvést adresu hlavní stránky vašeho webu.

Optimalizace cílení

Michal Haltuf, 02.12.2010 22:47:58

Dobrý den,
zvolil jsem pro jednu reklamní plochu více kategorií z jednoho z Vašich serverů, neboť všechny jsou pro obsah mých stránek relevantní.
Dělá Váš systém nějakou optimalizaci zobrazení v tom smyslu, že je-li banner z určité kategorie X krát úspěšnější, než z jiné, že je zobrazován častěji?

Pokud ne (a za předpokladu, že je taková optimalizace žádoucím chováním - vycházím z toho, že je-li banner úspěšnější, dává našim návštěvníkům něco, co hledají), je možné dostat se nějak ke statistickým údajům na úrovni jednotlivých kategorií, abych mohl případně méně úspěšné "vypnout"?

Děkuji,
Haltuf

Re: Optimalizace cílení

Petr Šťastný, WEDOS, 03.12.2010 10:26:12

Ne, náš reklamní systém nedělá rozdíly dle úspěšnosti kampaní. Střídá je stejnou měrou nebo dle priorit, které stanovujeme my.

Statistické údaje na úrovni kategorií veřejně k dispozici nedáváme.

Pouze reklama na jednu kategorii

Lumír Merta, 01.10.2010 11:45:57

Při registraci reklamní plochy jsem zvolil do mého banneru všechny kategorie, ale zobrazuje se jen reklama na pojištění. Co s tím?

Re: Pouze reklama na jednu kategorii

Petr Šťastný, WEDOS, 01.10.2010 12:18:05

Napište nám, prosím, tento problém podrobněji přes kontaktní formulář s uvedením konkrétní reklamní plochy. Podíváme se na to.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS