Imagick - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Tahání obrázku z DB

Robert Skrbuckij, 20.09.2011 17:21:19

Dobrý den,
Mám problém s touto funkcí. Po několika měsících nekonečné práce jsem konečně naprogramoval svůj web, ale tak, že script tahá URL obrázku z DB pomocí standardního příkazu:
select * from photos where......,

ale na stránce mi to píše:
"shell_exec() has been disabled for security reasons in ....."

tzn. že obrázky musím teda údajně nutně dolovat přes Imagick? Na internetu nemůžu najít žádný normální návod jak na to. Nemáte někdo s tímto, prosím, zkušenosti?
Děkuji mnohokrát,
S pozdravem,
Robert S.

Imagick

Martin Bumba, 17.03.2011 14:48:24

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda-li by bylo možné přidat na webhostiong knihovnu Imagick do PHP. Bylo by to dobré z mnoha důvodů, Imagick je o hodně rychlější než GD a nezatěžuje tudíž tolik paměť, navíc podporuje mnoho formátů oproti GD. Děkuji za odpověď a doufám, že vyslyšíte mé přání. Reference na Imagick: http://cz.php.net/manual/en/book.imagick.php

Re: Imagick

Petr Šťastný, WEDOS, 18.03.2011 08:30:19

Toto rozšíření máme v plánu nasadit, momentálně jej testujeme, nasazeno bude pravděpodobně v průběhu dubna.

Martin Bumba, 14.04.2011 16:36:44

A mohu se zeptat kdy to asi bude?

Petr Šťastný, WEDOS, 14.04.2011 20:00:04

Během týdne budou nová rozšíření na nově spuštěném webhostingovém serveru, po dalších 2 týdnech na všech serverech.

mimirogers, 18.04.2011 23:43:58

Tak by mě zajímalo jestli můj příspěvek zveřejníte nebo ho smažete. Nic v něm není, tak ho klidně smažte.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS