Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Indexhibit-přístu do databáze - fórum

Kategorie: Webhosting / Databáze

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Indexhibit-přístu do databáze

Martin, 05.03.2011 17:30:56

Dobry den, snazim se nainstalovat system indexhibit. Nedari se mi ale spojit se s databazi. Databazi mam vytvorenu, vyplnuji myslim spravne udaje (server: wm3.wedos.net, pouzivam uzivatele pro spravu databaze), system mi ale pise pouze "Znovu prosím zkontrolujte nastavení konfigurace."

Na predchozim hostingu mi vse fungovalo bez problemu (mysql5-4). Indexhibit by mel fungovat na MySQL 3.23+.

V cem by mohl byt problem?

Dekuji

Re: Indexhibit-přístu do databáze

Petr Šťastný, WEDOS, 06.03.2011 11:12:01

Zřejmě se bude skutečně jednat o chybně zadané údaje (např. heslo). Pokud se stále nedaří, kontaktujte naši zákaznickou podporu přes kontaktní formulář s detaily co a jak přesně zadáváte.

Re: Indexhibit-přístu do databáze

Martin, 06.03.2011 14:43:04

Komunikoval jsem dale s podporou pres kontaktni formular. Snad nebude vadit, kdyz sem vlozim reseni. Muze pomoci dalsim nestastlivcum instalujicim indexhibit.

"v souboru install.php bylo nutné na řádku 60 přepsat:

$isam = 'Type=MyISAM';

na:

$isam = 'Engine=MyISAM';

protože "Type=" je v MySQL již zastaralé a nová verze MySQL 5.5 to už odmítá."

Dekuji podpore za rychle reseni.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS