Diskuze ke článku 'E-maily - administrace schránek' - fórum

Vytváření a správa e-mailových schránek u webhostingu v zákaznickém centru.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Adresa emailu

Michal Janata, 30.08.2017 09:30:58

Mám hosting s nějakou doménou. (základní) a ta se nabízí pro eamily. Mám ale i další aliasy a pro ně bych chtěl také vytvořit schránky. Jak docílím toho, abych mohl vybrat nějakou jinou doménu a pro ní vytvořit email?

Re: Adresa emailu

Konstatntin Dvorakovsky (WEDOS), 30.08.2017 15:35:22

Dobrý den,

pro alias nelze vytvořit samostatnou schránku. Vytvořením schránky pro hlavní doménu se Vám vytvoří i schránka pro alias, tedy info@vasedomena.tld = info@aliasdomena.tld

Více informací naleznete zde: http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/multihosting.html

emaily

Eva Petrů, 14.06.2017 13:06:11

DObry den,
chtela bych se zeptat, mam vytvoreny mail ale pouze u jednoho se mi zobrazuje velikost a uz mam sparovany s outlook, ale ostatni maji velikost 0 a sparovat nejdou, muzete mi poradit jak to zmenit?
dekuji

Re: emaily

Konstantin Dvorakovsky (WEDOS), 15.06.2017 08:18:54

Dobrý den, zkuste kontaktovat zákaznickou podporu přes chat

https://client.wedos.com/chat/entry.html

Správa emailových schránek - další admin

Jan Kováč, 22.05.2017 17:14:07

Dobrý den,
je možné vytvořit uživatele, který by u jedné z našich domén mohl spravovat emailové schránky?

Re: Správa emailových schránek - další admin

Martin Gálik, WEDOS, 22.05.2017 20:34:56

Dobrý den,

do Vašeho účtu je možné přidat další účet pomocí návodu zde:
https://kb.wedos.com/cs/opravneni-uzivatele.html

a specifikovat služby, ke kterým bude mít přidaný účet přístup. Tedy například hosting a emailové schránky.

S Pozdravem
Gálik Martin, WEDOS

Nastavení pro Outlook

Dominika Rýparová, 10.02.2017 09:20:18

Dobrý den,
Nedaří se mi přidat své schránky do Outlooku, píše mi, že šifrované připojení není k dispozici, pokud zvolím nešifrované, nepovede se stejně. Jak tedy outlook nastavit? Pro manuální nastavení neznám porty:(
Předem děkuji!

Re: Nastavení pro Outlook

Konstantin Dvorakovsky (WEDOS), 10.02.2017 09:38:30

Dobrý den,

zkuste to nastavit podle návodu https://kb.wedos.com/cs/emaily/outlook-2007-2010.html

Neaktuálnost nápovědy

Daniel Douša, 28.01.2017 16:44:21

Dobrý den,

nápověda, ke které patří tato diskuze, již není aktuální. Chybí vysvětlení některých polí a jiná naopak už neexistují. Např. mi chybí vysvětlení zaškrtávátka "Odesílání z jakékoliv adresy v rámci služby". Nevím, co si po tímto zaškrtávátkem představit.

Re: Neaktuálnost nápovědy

Petr Říha, WEDOS, 02.02.2017 08:35:33

Dobrý den,

článek byl upraven dle stávajících funkcionalit.

Re: Neaktuálnost nápovědy

Daniel Douša, 02.02.2017 10:48:41

Děkuji za rychlou nápravu

Změna E-mailu

Bohuslav Kubeš, 13.11.2016 16:27:27

Dobrý den.
Provedl jsem změnu E-mailu a starý odstranil. Teď nemohu vyřešit neshodu systému kvůli novému E-mailu. Při testu spojení mi to píše chybu:

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/105856/virtual/www/domains/vydelavatdoma.com/wp-includes/class-pop3.php on line 153

a pro pop3 nastavení, i když mám uveden port 995 a mail server host je také zadaný.

Result of POP3 Connection test: Unable to connect for collecting signups by email: POP3 connect: Error []Unable to authenticate for collecting signups by email: POP3 pass: connection not established

Co s tím mohu dělat, abych chybu odstranil?

Bohuslav Kubeš

Re: Změna E-mailu

Roman Mondek, WEDOS, 13.11.2016 21:26:54

Dobrý den,

zkoušel jste požádat o prověření vašeho správce webu? Pokud nic nenalezl, můžeme se na to pokusit bez záruky podívat my. Kontaktujte nás přes chat po přihlášení do https://client.wedos.com/

upozornění na plnou schránku

Vladimír Blažek, 27.10.2016 13:45:25

Pokud nastavím v limitech schránky její velikost, je možno někde nastavit, aby server informoval mailem uživatele této konkrétní schránky o dosažení tohoto limitu?

Nejlépe tedy i o blížícím se dosažení přidělené kvóty (např. při 90%) a samozřejmě pak o dosažení přidělené kvóty a tím tedy o schopnosti schránky přijímat další maily.

Re: upozornění na plnou schránku

David Cigánek, WEDOS, 31.10.2016 12:14:46

Dobrý den,

takové upozornění momentálně k dispozici není, plánujeme jej ale přidat.

emaily u neomezeného počtu aliasů

Jan Šafra, 18.11.2013 11:16:58

Dobrý den,
připlatil jsem si u Vašeho hostingu službu "Neomezený počet aliasů". Narážím ale na problém s maily. Všude kam jsem se dostal mi to nabízí pouze založení mailu na hlavní doméně. Mohu si u neomezeného počtu aliasů zakládat a spravovat maily u jednotlivých aliasů (cokoliv@domena2.cz, cokoliv@domena3.net atd), nebo se neomezený počet aliasů netýká mailových služeb a ty mám i s tímto příplatkem možnost využívat pouze pro základní doménu?

Re: emaily u neomezeného počtu aliasů

Jakub Sassmann, WEDOS, 18.11.2013 11:21:50

Dobrý den,

vytvořením schránky pro hlavní doménu se Vám vytvoří i schránka pro alias, tedy info@vasedomena.tld = info@aliasdomena.tld

Více informací naleznete zde: http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/multihosting.html

Re: emaily u neomezeného počtu aliasů

Jiří Hrad, 04.04.2014 10:15:21

Dobrý den, znamená to tedy, že když založím mail např. infoATdomena1 a infoATdomena2, budou mít sdílený prostor? Jde nějak nastavit, aby maily z infoATdomena1 chodily na soukromymail1ATdomena a z infoATdomena2 na soukromymail2ATdomena?

domenovy kos

Peter Cralen, 29.02.2012 23:02:20

Zdravim,

Ako si nastavim v emaily domenovy kos pre jeden alias ? Teda aby mi z hocico@domena.com prisli automaticky vsetky emaily na meno@domena.com ?
Mam na mysli to, ze budem mat vytovreny len jeden alias, teda jeden email, ak zakaznik napise hocico pred zavinac aby to prislo na ten email.

S pozdravom Peter

Re: domenovy kos

Petr Šťastný, WEDOS, 02.03.2012 19:45:07

Nastavení doménového koše je uvedeno v tomto článku:
http://kb.wedos.com/a/153/e-maily-administrace.html

Jen nerozumím jak to myslíte s aliasy. Co zde tím máte na mysli? Mluvíte o aliasu schránky nebo o aliasu domény?

Za mercedes se taky platí.

Vlado, 17.07.2011 10:14:50

Pokud používáte free verze emailových služeb je logické že zadarmo nedostanete funkce mercedesu. To co požadujete umí placené verze služeb jako je MS exchange server a pod. Dnes už vcelku lehce dostupné jako hostované řešení za malý poplatek.

Vylepšení

Manfred, 03.03.2011 20:37:05

Nebylo by špatné vytvořit funkci, která by ze všech či vybraných emailových schránek vytiskla seznam jejich adres, aliasů a případně dalších vlastností (heslo, atd.).

Pro přehlednost či kdybych dával zaměstnancům info o jejich emailových schránkách by se to hodilo.

S pozdravem nejmenovaný, spokojený zákazník. :-)

Re: Vylepšení

Petr Šťastný, WEDOS, 04.03.2011 10:17:33

Těžko říct, zda by tuto funkci ocenil kromě vás i někdo další. Navíc hesla by se tisknout nedala, protože my si hesla k e-mailovým schránkám neevidujeme v podobě, aby se dala vypsat v původním tvaru.

Re: Vylepšení

Jindřich Valíček, 14.04.2011 00:18:55

Jistě bych to ocenil také, ale chápu problém s hesly. Na druhou stranu v tom je ten vtip ...mít takovou tabulku :-)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS