Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

FTP - problém s přepisováním obrázků - fórum

Kategorie: Webhosting / FTP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

FTP - problém s přepisováním obrázků

Blanka S., 07.11.2018 18:58:15

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda už to tady někdo neřešil a neměl by nějakou radu. Mám pocit, že jsem vyzkoušela už vše a už si nevím rady.

Nedaří se mi přepisovat obrázky na subdoméně ani doméně. Pokoušela jsem se nejednou přehrát stávající obrázky novými(jpg, png i gif) - stejný název i formát, ve stejné složce, ftp nahlásí, že obrázky nahradily, ale ve skutečnosti se tak nestane a na místě zůstane původní.

Stáhla jsem si jiného ftp klienta(používám normálně TC, zkusila jsem winSCP), pokoušela se využít webftp, měnila atributy, použila nástroje na opravu souborů i htacess přes administraci. Vyzkoušela jsem snad už všechno, od různých rad a tipů po internetu až po měnění názvů složek. Jediné, co jsem ještě snad nezkusila je celý web prostě smazat a znovu nahrát a i tak mám pocit, že by to stejně nepomohlo.

Nevíte, čím by to mohlo být a jak si s tím poradím? Ráda bych nahradila některé původní obrázky za nové. Nikdy dřív jsem podobný problém neřešila a to mám u wedos doménu pár let.
Zkoušela jsem hledat závadu i u CMS, které využívám, ale na fóru jsem nedohledala, že by měl kdykoliv někdo podobný problém.

Zajímavé třeba je i to, že i když obrázky definitivně smažu ze složek a fyzicky neexistují, direct link stále načítá původní obrázek, jako by se vůbec nic nestalo a pamatuje si staré nastavení.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS