Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Zaplacená doména - nefunkční - fórum

Kategorie: Domény / CZ domény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

web aupair-pobyty.cz

Jana Provazníková, 19.11.2018 16:14:47

Dobrý den,
přihodila se mi velmi nemilá věc.
Panu Moravcovi jsem zaplatila za doménu a výrobu stránky www.aupair-pobyty.cz a on nezaplatil programátorovi.
Nyní se stalo,že programátor mé stránky zablokoval a na nich se objevuje,že budou spuštěny,až mu bude zaplaceno.
Nyní to tak vypadá,že za výrobu stránek jsem nezaplatila já.
Jistě si dokážete představit,jak mi toto může poškodit firmu.
Tedy do vyřešení této nemilé situace bych vás ráda požádala,aby jste zatím stránky aupair-pobyty.cz nějak zablokovali nebo napsali,že jsou ve výrobě.
Také bych potřebovala přístupová hesla k mým stránkám-hosting+doménu.
Děkuji moc za vaši podporu,pak Moravec ani programátor se mnou nekomunikují.S pozdravem
Jana Provazníková
s pozdravem
Jana provazníková

Zaplacená doména - nefunkční

Daniel Tajnai, 06.11.2018 08:34:17

Dobrý den, zaplatil jsem si u Vás doménu .cz, platba proběhla úspěšně, ale doména stále nefunguje.
Kde by mohl být problém?

Re: Zaplacená doména - nefunkční

Karel Bříza, WEDOS, 06.11.2018 08:48:01

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím pomocí tohoto formuláře, s tím, že uvedete o jakou doménu se jedná: https://hosting.wedos.com/cform.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2019

Facebook RSS