Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Použití jiného než standardního webmailu - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Použití jiného než standardního webmailu

Miroslav Novotný, 30.04.2018 09:20:31

Dobrý den,

úplně přesně nevím, jak svůj dotaz formulovat, nicméně jde mi to, zda je možné nahradit mailový systém poskytovaný WEDOSem něčím jiným (G Suite, Outlook... cokoliv.)

Krom lepší funkcionality prostřednictím webového prohlížeče si od toho slibuji hlavně lepší práci se spamem. Bohužel jsem nebyl schopen nakonfigurovat spamový filtr tak, aby do spamu nezahrnoval maily z mého rezervačního systému. Filtr jsem tedy vypnul a díky tomu čelím dennímu přívalu mailů nabízejících zvětšení penisu, lékyk proti chrápání atd... Určitě to znáte ;)

Rád bych se z této šlamastiky nějak vylízal a napadlo me, že použít úplně jiný webový klient již v základu by mohlo pomoci. Lze toho nějak docílit, nebo je možné jen propojení prostřednictvím POP3 či IMAP?

Díky, Míra

Re: Použití jiného než standardního webmailu

Tomáš Vlček, 21.05.2018 12:55:20

Dobrý den, mám stejný problém, pokud by někdo poradil, budu také ráda, díky Markéta

Re: Použití jiného než standardního webmailu

Roman Mondek, WEDOS, 21.05.2018 14:01:25

Dobrý den,

u nás je k dispozici webmailový klient RoundCube, nebo si můžete do svého zařízení (počítač, tablet, telefon) nainstalovat jakéhokoli jiného mailového klienta (většinou už tam nějaký bude předinstalovaný) a použít ten. Ke schránkám se dá připojit prostřednictvím POP3 nebo IMAP. Filtrování SPAMu pak může řešit přímo mailový klient. Naše zákaznická podpora Vám případně pomůže na chatu nebo přes e-mail.

https://kb.wedos.com/cs/emaily/mozilla-thunderbird.html

Ujistěte se také, že máte zapnuté ukládání SPAMu do samostatné složky, pokud ne, bude se vám SPAM ukládat mezi běžnou příchozí poštu. Administraci schránek lze provádět dle tohoto návodu. http://kb.wedos.com/emaily/administrace-schranek.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS