Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Vypadek - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Vypadek

Tomas Bohac, 20.04.2018 15:01:22

Dobry den,

OpenNebula je opet nedostupna, ovsem tentokrat jsem ani neobdrzel email.

Kdy bude problem vyresen a servery opet dostupne?

TB

Re: Vypadek

Petr, 20.04.2018 15:25:19

Dobrý den,

již v 14:28 jsem řešil s klientem, že má výpadek. Předpokládám, že Nebula a projekty na ní nefungují víc jak hodinu.
Na podpoře předpokládali nápravu do několika minut.

Je tato technologie plně zvládnutá, nebo můžeme čekat podobné scénáře nějak pravidelněji?

Lze získat podrobnější informace o výpadku, důvodech, délce trvání?

Je možnost nějak jednoduše odmigrovat na klasickou VPS (kopie obrazu a přenastavení IP ze strany wedosu, pro klienta se nic nemění) ?

Děkuji
--
Petr

Marek Maška, 20.04.2018 15:32:11

Zajímá mě úplně to samé, co Vás. Je to za poslední týden už podruhé. Vyjádření mailem minule přišlo až za 3 dny, což je podle mě naprosto nepřijatelné.

Zajímalo by mě, jestli to bude Wedos nějak řešit.

Tomas Bohac, 20.04.2018 16:42:32

Podle toho co muj monitoring zachytil byl server nedostupny 13:52 - 16:08, coz je vice nez 2 hodiny!!

Nerozumim tomu, proc wedos neinformuje zakazniky co se s jejich servery deje. Bud vas tym vypadek nezaznamenal (coz je velice alarmujici) nebo se to snazite hrat na notu "nikdo si nevsimne".

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS