Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Vypadek - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

nestabilní vps

Miloslav Janoušek, 13.07.2018 00:21:55

Dnešní výpadek je opravdu extrém, server je offline už 10 hodin a standardně žádné upozornění vyjma jedné věty v administraci. Bohužel výpadky jsou u VPS poměrně časté. Za mě tedy velké zklamání a zvažuji migraci jinam. K čemu mi je dobrá cena, pokud je produkční server takto nestabilní? A prodloužení služby o měsíc (které si člověk musí navíc sám aktivně vyprošovat) to fakt nespraví.

Vypadek

Tomas Bohac, 20.04.2018 15:01:22

Dobry den,

OpenNebula je opet nedostupna, ovsem tentokrat jsem ani neobdrzel email.

Kdy bude problem vyresen a servery opet dostupne?

TB

Re: Vypadek

Petr, 20.04.2018 15:25:19

Dobrý den,

již v 14:28 jsem řešil s klientem, že má výpadek. Předpokládám, že Nebula a projekty na ní nefungují víc jak hodinu.
Na podpoře předpokládali nápravu do několika minut.

Je tato technologie plně zvládnutá, nebo můžeme čekat podobné scénáře nějak pravidelněji?

Lze získat podrobnější informace o výpadku, důvodech, délce trvání?

Je možnost nějak jednoduše odmigrovat na klasickou VPS (kopie obrazu a přenastavení IP ze strany wedosu, pro klienta se nic nemění) ?

Děkuji
--
Petr

Marek Maška, 20.04.2018 15:32:11

Zajímá mě úplně to samé, co Vás. Je to za poslední týden už podruhé. Vyjádření mailem minule přišlo až za 3 dny, což je podle mě naprosto nepřijatelné.

Zajímalo by mě, jestli to bude Wedos nějak řešit.

Tomas Bohac, 20.04.2018 16:42:32

Podle toho co muj monitoring zachytil byl server nedostupny 13:52 - 16:08, coz je vice nez 2 hodiny!!

Nerozumim tomu, proc wedos neinformuje zakazniky co se s jejich servery deje. Bud vas tym vypadek nezaznamenal (coz je velice alarmujici) nebo se to snazite hrat na notu "nikdo si nevsimne".

Miloš Havlíček, 12.07.2018 15:34:52

To je opravdu neskutečné, opět stejný problém.

Tomas Bohac, 12.07.2018 19:16:33

Je to tu zase, nebula nedostupna, na VPS se nemuzu dostat, tahle sluzba je opravdu katastrofa!

Kdy to bude fixnute? Proc zase neinformujete zakaznika?

Tomáš Indra, 12.07.2018 20:08:21

Tak takhle nasraný jsem už dlouho nebyl. Rozjíždím stránku, na které registruji první týden zhruba 2,5k návštěvnost a v tom nejlepším nastane výpadek, který netrvá 30min, ani hodinu, ale trvá 5 hodin !!!!!!!! To je naprosto neomluvitelné a opravdu uvažuji, že přestoupím ke konkurenci. Tohle se bude stávat častěji? Žádná zpráva z Wedosu o problému, prostě komunikace se zákazníkem 0. Jsem zvědavý jestli to ještě dnes stihnout vyřešit.

Váš naštvaný zákazník
Tomáš Indra

Tomas Bohac, 12.07.2018 20:29:11

Tomasi, neni to poprve, tento rok se to jiz stalo snad 4x, pokazde odstavka trvala alespon 2 hodiny, jednou jsem dokonce musel restartovat VPS protoze root partition bylo mountnute jako read-only!!

Nejvice me ale stve, ze se Wedos vubec nepoucil. Jiz minule jsem jim psal, ze odstavku chapu, muze se stat, ale jako zakaznik ocekavam ze me budou ihned informovat, abych mohl provest failover svych sluzeb jinam.

Uz delsi dobu jsem uvazoval o migraci jinam a dneskem jsem se rozhodnul. Nema to cenu, pokazde jsou to jen sliby a zlepseni zadne.

Tomáš Indra, 12.07.2018 20:42:32

Tome, děkuji za zprávu.
Alespoň kdybych věděl čas, kdy to hodlají spustit. Dal bych si nucené volno a šel bych spát. Takhle sedím u pc, celý v nervech.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS