Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

upominky - fórum

Kategorie: Fakturace / Platba objednávek

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

stížnost

Karel Švarc, 23.09.2018 21:58:12

Rád bych připomněl jednu podstatnou věc. Jsem z vašich upozorňovacích emailů dost frustrován, protože jsem zatím vždy zaplatil včas všechny faktury, které jsem od Vás obdržel ještě před ukončením její splatnosti. V tomto posledním případě, přišla faktura 17.9.2018 se splatností do 28.9.2018. Ovšem vaše "buzerační" upozornění přijde již 23.9.2018 a to prosím v neděli odpoledne. Nechápu, proč tedy chodí "buzerační" upozornění, že pohledávka nebyla ještě uhrazena a to ještě daleko dříve než končí splatnost faktury. Jestliže mi to má pouze připomenout, že bych neměl zapomenout zaplatit, tak si dovoluji navrhnout trochu jinou formulaci textového znění vůči zákazníkům, kteří platí včas!!!

Po přečtení vašeho upozornění si spíše připadám jako permanentně nesolventní neplatič než jako slušně a řádně platící zákazník!!!!

S pozdravem

Karel Švarc

upominky

Ondrej Pavelka, 20.04.2018 09:10:17

zjistil jsem ze veskere upominky chodi pouze emailem a v pripade nedoruceni jako v mem pripade z duvodu nefunkcnosti emailu jsem se nemohl dozvedet ze bude sluzba ukoncena. WeDOS ma i kontaktni telefon a adresu a bylo by vhodne v pripade selhani jednoho komunikacniho kanalu zkusit alternativni predtim nez sluzbu zrusite.
Pro mne je bohuzel dopad takovy ze moje firemni stranky jsou nefunkcni vcetne emailu a prichazim o zisk.

Implementace SMS brany a generovani upominkove SMS je pomerne snadna a nenakladna zmena. Pripadne pokud jiz mate IVR / Dialler a callcentrum nastaveni systemu pro generovani automatickych telefonatu s textem upominky je opet jednoduche reseni.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2019

Facebook RSS