Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

upominky - fórum

Kategorie: Fakturace / Platba objednávek

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

upominky

Ondrej Pavelka, 20.04.2018 09:10:17

zjistil jsem ze veskere upominky chodi pouze emailem a v pripade nedoruceni jako v mem pripade z duvodu nefunkcnosti emailu jsem se nemohl dozvedet ze bude sluzba ukoncena. WeDOS ma i kontaktni telefon a adresu a bylo by vhodne v pripade selhani jednoho komunikacniho kanalu zkusit alternativni predtim nez sluzbu zrusite.
Pro mne je bohuzel dopad takovy ze moje firemni stranky jsou nefunkcni vcetne emailu a prichazim o zisk.

Implementace SMS brany a generovani upominkove SMS je pomerne snadna a nenakladna zmena. Pripadne pokud jiz mate IVR / Dialler a callcentrum nastaveni systemu pro generovani automatickych telefonatu s textem upominky je opet jednoduche reseni.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS