Statistiky návštěvnosti - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Dotaz na provozovatele

Petr Jiří, 04.08.2012 22:39:54

Dobrý večer,
můžete mi prosím sdělit provozovatele stránek serialycz.cz? Snad mi sdělí proč je doména vypnutá.Děkuji Vám. J.P.

Re: Dotaz na provozovatele

Pavel Hintermüller, WEDOS, 04.08.2012 23:00:56

Dobrý den,

ve výpisu nic.cz najdete veškeré veřejné informace k této doméně http://www.nic.cz/whois/?d=serialycz.cz

ddddddddddd, 08.08.2012 08:03:51

Martin Kubíček

Martin, 02.08.2013 13:02:57

Jiz tu bylo zmineno jak se dostanete k tomuto kontaktu:
Martin Kubíček - Tylova 639, 79001, Jeseník, CZ

Bohuzel si myslim, ze majitel bude mit problemy s copyrightem. Samotny web jsem mel velice rad a dost me mrzi, ze jiz neni funkcni - jsem ochoten v oboru IT nabidnout jak HW tak penezni prostredky pro navrat teto stranky - pokud jiz neni pozde.

Martina Kubicka se pokusim kontaktovat.

Martin

?

Mrs.Nobody, 04.08.2012 18:31:41

Kedy bude stránka www.serialycz.cz znova fungovať ? Naozaj som stránku dosť často využívala a bola by som nerada keby bola zrušená už nastálo ...

Nika_a@azet.sk

Re: ?

Pavel Hintermüller, WEDOS, 04.08.2012 18:49:55

Dobrý den,

v tomto ohledu doporučuji kontaktovat provozovatele stránek. Tyto informace nemáme.

Re: Take bych to chtela vedet

L, 01.08.2013 10:35:14

na email l.vatrasova@seznam.cz dekuji

serialycz.cz

David, 30.07.2012 11:40:11

Chtel jsem se zeptat,proc nefunguje domena ( serialycz.cz)webhosting je vypnuty.?
Ziji v holandsku a tento webik me byl vynikajici,serialy ktere zde nejsou a co jsou z ceskyma titulkama,i cesky mluvene.Pokud existuje jeste nejaky web a nebo tento ma novou www-prosim zaslete me to na
mylive1972@live.nl
z dikem a pozdravem david z holandska

Re: serialycz.cz

Petr Šťastný, WEDOS, 30.07.2012 12:19:29

Informace o webech našich zákazníků a důvodech jejich případné nefunkčnosti bohužel nemůžeme bez jejich souhlasu zveřejňovat.

Hory, 30.07.2012 21:17:10

kdy to bude fungovat ??

Hory, 30.07.2012 21:17:36

kdy to bude fungovat ??

Jestlitotopřečtešdostanešránupěstí, 31.07.2012 18:22:45

taky by mě to zajímalo..:((

Statistiky návštěvnosti

vlazy , 20.02.2011 19:35:07

Zajímalo by mne kde najdu statistiky návštěvnosti tak jak je nabízíte u webhostingů.

Re: Statistiky návštěvnosti

Petr Šťastný, WEDOS, 20.02.2011 19:40:06

U webhostingu statistiky návštěvnosti nenabízíme. Doporučujeme používat Google Analytics.

Emanuel Vejnar, 09.01.2012 18:17:16

Tak to je velká škoda, zrovna zjišťuji, kde statistiky najdu a tedy nikde. AWStats je i na jednom českém hostingu zdarma. Neuvažujete o změně? Díky.

David Cigánek, WEDOS, 09.01.2012 18:42:14

Dobrý den,

statistiky k webhostingu v plánu nemáme.

Emanuel Vejnar, 10.01.2012 17:26:59

No a ještě jsem se dozvěděl, že o log si musím vždy zvlášť požádat. Takže nějaké dlouhodobé analyzování webu nepřichází v úvahu. Absenci statistik vidím jako zásadní nevýhodu vašeho webhostingu. Je to pro mě taková kuriozita, jsem zvyklý i na webhostingy zdarma, kde statistiky mají.

Roman Gorol, 11.01.2012 11:27:47

Pro analýzu návštěvnosti používejte Google Analytics, které Vám o návštěvnosti vypoví daleko víc než statistiky webserveru.

Emanuel Vejnar, 11.01.2012 14:50:59

Právě je testuji, ale moc mi nevyhovují. A z principu myslím, že externí statistiky nikdy nemohou vědět více než výcuc z logu, který zahrnuje různé chyby serveru (404, 503 atd), dále požadavky na soubory, do kterých kód Google Analytics prostě nevměstnáš (pdf, zip atd) a zkrátka ucelenost a univerzálnost bez nutnosti posílat data někam Googlovi, kam ani všechno nemusí dorazit.

David Cigánek, WEDOS, 11.01.2012 15:00:53

Dobrý den,

pokud potřebujete detailní logování provozu na Vašem webu, je potřeba toto naučit php aplikaci.

Kdybychom něco podobného vedli globálně pro všechny weby, znamenalo by to výraznou zátěž pro server.

Emanuel Vejnar, 11.01.2012 15:24:09

OK, to jsem si myslel, že to je kvůli zátěži. Já to teď nějak zvlášť nepotřebuji, ale kvůli absenci statistik sem nebudu dávat další weby, které jsem měl tak trochu v plánu a kde by mi to chybělo. Holt něco za něco platí i v případě Wedosu;)

Roman Gorol, 11.01.2012 15:38:55

Původně jste psal o analýze návštěvnosti a tam Vám externí statistika Google Analytics udělá lepší službu než logy. Můžete tam měřit i stažení souborů a pro seriózní analýzu máte vše potřebné pěkně pohromadě. Nevyčtete tam chyby, ale ty můžete sledovat přes vlastní chybovou stránku. Z logů moc dobře nevyčtete chování uživatelů a přístupy na stránky u kterých nedošlo k načtení ze serveru (např. z cache).

Emanuel Vejnar, 11.01.2012 18:17:08

Přepnul jsem Analytics do staré verze a je to mnohem lepší - přehlednější, už se tam dá leccos zjistit!

Filip Bezdek, 10.05.2012 15:49:25

"U webhostingu statistiky návštěvnosti nenabízíme. Doporučujeme používat Google Analytics."

Dovolil bych si oponovat - NABÍZÍTE. Pro jistotu jsem si udělal screenshot - je to položka "Statistiky návštěvnosti přes Google Analytics" v nabídce hostingu. A z nabídky rozhodně nijak nevyplývá, že to znamená, že si to zákazníci mají udělat sami.

Aby bylo jasno, se vším ostatním jsem u vás jinak naprosto spokojen, odezva serveru je fantastická atd., takže mě trochu překvapuje, že máte tohle zapotřebí :-/

Josef Grill, WEDOS, 10.05.2012 16:58:55

Dobrý den,

děkujeme za příspěvek. Rozumím tomu jak to píšete. My jsme však museli takhle situaci specifikovat, protože když jsme v popisu služby nic o statistikách návštěvnosti neměli, tak jsme měli dotazy od klientů jak a kde se dostanou ke statistikám.

Celé jsme to tedy vyřešili tak, že jsme to uvedli tímto způsobem a nikdo s tím neměl problém.

Bohužel není v našich možnostech klientům Google Analytics akivovat. Musejí k tomu použít svůj mail a potom upravit o kód v prezentaci.

My připravíme návod jak na Google Analytics a bude to určitě v pořádku.

Filip Bezdek, 10.05.2012 21:26:05

No každopádně je vaše nabídka takto formulovaná přinejmenším zavádějící - faktem je, že žádné statistiky NEPOSKYTUJETE, přestože je uvádíte v nabídce hostingu, čili je NABÍZÍTE. I když chápu, že pokud tu položku potenciální zákazník v nabídce vůbec nenajde, tak možná rovnou ztratí zájem, ale určitě nejsem poslední, kdo s tím problém má.
Jak už jsem psal, se vším ostatním jsem u vás natolik spokojen, že mě překvapuje, že jste tohle nedokázali vyřešit nějak inteligentně. Já v té věci rozhodně nic podnikat nehodlám, ale musí vám asi být jasné, že se jednoho dne najde nějaký zákazník, kterého vyloženě baví se na**rat a dá vám to pořádně, ehm, zkonzumovat, což vám rozhodně nepřeju, protože mám, aspoň zatím, pocit, že to jinak děláte docela dobře ...

Mike, 27.05.2012 16:39:41

Ono by ale bylo příjemné, kdyby se zpřístupnily klasické logy. Nejde jen o statistiky, ale z logu třeba vyčtu, kdy se mi kdo na web připojoval a co tam dělal.

Na hostingu WEB4U, od kterého jsem k vám přecházel, byly k dispozici nejen logy, ale i zpracování pomocí AWSTATS. To zpracování bych oželel, Google Analytics (stará verze, jak tu někdo třefně poznamenává) je na něco i lepší, statistiky si konec konců si můžu z logu vytvořit sám - ale vlastní logy nejsou marné i pro jiné věci, než chyby.

Pro jednoho zákazníka jsem nedávno řešil problém zneužívání jeho webových stránek a log mi dost pomohl (dneska tam už mám pastičku). To bych na WEDOSu udělal těžko.

Máte ale pravdu, v 99,9 % příadů (a pro "obyčejné" klienty vždy) log zapotřebí není na nic třeba.

Michal Citavý, 28.05.2014 07:46:19

Přesně kvůli tomu teď hledám, kde vlastně log leží a koukám, že kde nic, tu nic... Log webserveru je prostě občas potřeba... Nějak mě při objednávání vůbec nenapadlo, že by mohly nebýt.

Mohl by být uživatelsky zapínatelný - třeba i s mírným příplatkem za dobu zapnutí :-)

Ondřej Jaroušek, WEDOS, 28.05.2014 09:27:59

Dobrý den,

služby accesslog a errorlog je možné aktivovat ve Vaší zákaznické administraci v detailu webhostingu - vlevo Příplatkové služby.

Službu můžete aktivovat dočasně na 24h (1x za 30 dní), případně trvale za příplatek. Podrobnosti najdete zde:

http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/logy.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS