Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

GDPR - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

GDPR

Karel Bříza, WEDOS, 21.05.2018 20:02:19

Dobrý den,

zde naleznete potřebné informace -
https://hosting.wedos.com/cs/podminky.html , v případě dotazů, použijte prosím tento formulář https://hosting.wedos.com/cform.html

S přáním hezkého dne,

Karel Bříza
WEDOS Internet, a.s.

Re: GDPR

Libor Hakl, 23.05.2018 23:22:57

Dobrý den, ve Zpracovatelské smlouvě se píše, že z administrace bude možné stáhnout tuto smlouvu vyplněnou a podepsanou elektronickým podpisem. když jsem se do administrace, tak jsem tam našel stejné znění smlouvy jako je na https://hosting.wedos.com/cs/podminky.html tj. vzor, ale bez vyplnění. Můžete mi prosím napsat, jak si stáhnu tuto smlouvu vyplněnou konkrétně pro můj účet?
Děkuji, s pozdravem
Libor Hakl

Miroslav Přibyl, WEDOS, 25.05.2018 07:05:44

Dobrý den,

vyplněnou zpracovatelskou smlouvu naleznete po přihlášení do zák. účtu u konkrétní služby pod položkou "Kontaktní údaje (provozovatel)", kde si nastavíte provozovatele a smlouvu stáhnete v PDF.

V případě dotazu/problému nás kontaktujte přes kontaktní formulář, nebo na chatu.

GDPR

silver_cl, 29.01.2018 19:16:45

Dobrý den, mám stejný dotaz jako Pavel, můžete se prosím vyjádřit k GDPR? Děkuji

GDPR

Pavel, 02.01.2018 16:30:37

Dobrý den,
chystáte se nějak na GDPR jakožto zpracovatelé dat webhostingu?

Josef Grill, WEDOS, 31.01.2018 13:27:28

Dobrý den,

problematikou se zabýváme a připravujeme se na to.

Detaily budeme řešit a to i formou změny smluvních podmínek.

Lukáš V., 20.04.2018 10:38:04

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak pokračují přípravy na GDPR...

Martin, 02.05.2018 10:39:20

Dobrý den,

nějaké novinky? Nařízení vstoupí v platnost za necelý měsíc.

Děkujeme.

S pozdravem
Martin

Jan, 02.05.2018 15:20:58

TAké prosím o informaci, jak bude řešeno u WEODOSU téma správce - zpracovatel dle GDPR.

Luděk ZITA, 08.05.2018 00:45:32

Zdravím, nechce se mi věřit, že toto téma totálně ignorujete.

Miroslav Přibyl, 08.05.2018 01:08:45

Dobrý den,

na GDPR se připravujeme abychom splňovali všechno potřebné. Před několika dny jsme ještě řešili některé konkrétní věci s UOOU. Dopracovali jsme se k výsledku, že zpracovatel být opravdu nemusíme, ale měli bychom. Resp. jejich doporučení říkají něco, co se na nás vzhledem k povaze a navržení služby nevztahuje - řešíme to procesně jinak, a tak neví co s námi.

Chceme však vyjít našim zákazníkům vstříc. Chápeme že úředníci mohou mít různé výklady a nestojí za to se s nimi dohadovat anebo že naši zákazníci mají své klienty, kteří to po nich budou vyžadovat. Připravujeme proto zpracovatelskou smlouvu na míru našim službám, která bude k dispozici v zákaznické administraci pro každý webhosting. Bude elektronicky podepsána a ke stažení (v PDF). Vše chceme co možná nejvíce zjednodušit. Takže bude stačit potvrdit nové smluvní podmínky a stáhnout smlouvu.

V blízké době vydáme článek, kde bude více konkrétních informací.

M.Řehák, 14.05.2018 00:15:55

Dobrý den.
Jsou nějaké nové informace, stanoviska nebo ten článek ohledně tohoto tématu - GDPR?
Jde asi hlavně o to, zda skutečně jste/budete Zpracovatel pro Hostingové služby - jak ve smyslu pouze uložených dat, kde mohou být osob. údaje (ale také nemusejí) a pak i ve smyslu služeb jako e-mail, WD disk apod. kde vnitřní obsah dat může ale nemusí obsahovat osob. údaje klientů vašeho zákazníka (ne zákazníka samotného).
Děkuji za info.

Dominika Bačovská, 21.05.2018 16:06:08

Dobrý den,

jak to prosím vypadá s článkem, o kterém jste psali? Zatím se mi nepovedlo nic najít, a ráda bych toto pro naši společnost zpracovala, jelikož zbývá už pouze tento týden.

Díky moc,
DB.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS