Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Wordpress - multisite - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / WordPress

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Wordpress - multisite

František Fiala, 17.12.2017 15:31:38

Chtěl jsem se zeptat, jak zprovoznit multisite s tím, že každý web by měl mít prezentaci na vlastní doméně.
Děkuji
František

Re: Wordpress - multisite

Roman Mondek, 18.12.2017 13:44:19

Dobrý den,

doporučujeme mít soubory Wordpressu na FTP ve složce /www
Pak stačí postupovat běžným způsobem podle postupu vývojářů.

František Fiala, 28.12.2017 22:11:31

Děkuji za odpověď, ale zatím se nedaří. Možná ještě upřesnění:
doména1.cz - tam je zřízen webhosting ve variantě s neomezeným počtem aliasů a samostatný web
doména2.cz - to je alias k doména1.cz a je tam instalace WP jako multisite. To normálně funguje.
doména3.cz - to je alias k doména1.cz a chtel bych ji provozovat jako sekundarní v instalaci WP na doména2.cz a aby se fungovala ve tvaru www.domena3.cz
Zatim se nedari a pokus o kontaktování doména3.cz končí hláškou "You don't have permission to access /domains/smartgrids.cz/ on this server."

doména3.cz v seznamu webů na instalaci WP normálně vidím a mohu nastavovat. Zkusil jsem i instalaci pluginu WordPress MU Domain Mapping včetně nastavení a mapování a stále nic...

František Fiala, 28.12.2017 22:51:41

Tak jsem o kousek dál...ale přes tohle nevím jak se dostat:
pokud zadám do prohlížeče http://doména2.cz/doména3 tak to funguje. To ale nechci a asi tam bude problém s nastavením aliasů...Nevíte jak na to?

Roman Mondek, WEDOS, 29.12.2017 07:12:08

Dobrý den,

pokud stále nevíte, kontaktujte nás přes chat nebo kontaktní formulář, zkusíme se na to podívat.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS