Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

IPv6 - kdy? - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Tak kdy to přijde?

Vladimír Sedláček, 28.06.2018 11:04:45

Dobrý den,

svého času jste hodně propagovali IPv6 a i Vaše cenová politika je na to nastavená. Byl jsem dost zklamaný, že to nejede od začátku. Kdy už se tedy dočkáme IPv6 pro VPS ON?

Asi nejsem sám, kdo bude vděčný za věcnou odpověď se splnitelným termínem. A nejspíš tu ani nejsem jediný, koho zajímá odpověď a s instalací a správou ONE i IPv6 síťařinou má už nějaké zkušenosti.

S pozdravem

Vladimír Sedláček

Re: Tak kdy to přijde?

Josef Grill, WEDOS, 28.06.2018 11:41:59

Dobrý den,

s IPv6 jsme na nových službách měli nějaké problémy se síťovými prvky a tak jsme byli nuceni k řešení, že provoz pojede přes zcela jiné síťové prvky.

Museli jsme tedy vybrat správné routery, abychom se tam vešli s velikostí tabulek a následně jsme je objednali. Zařízení dorazila v květnu, ale byl tam technický problém. Ten jsme odstranili s výrobce až minulý týden. Nyní se to připravuje a následně otestuje.

Přesný termín nasazení nemáme, ale už by to mělo být hodně brzo.

Na původních službách máme IPv6 již asi 7 let, ale tedy jsme narazili na komplikace a nešlo to vyřešit jinak.

Děkujeme za pochopení.

IPv6 - kdy?

Tomas Bohac, 17.12.2017 11:41:11

Dobry den,

nekde na foru jsem tu cetl, ze planujete implementovat IPv6 do ON VPS.

Muzete tuto informaci potvrdit/vyvratit a v pripade potvrzeni mi dat priblizny datum kdy bude mozne IP6 pouzivat?

Diky

TB

Re: IPv6 - kdy?

Josef Grill, WEDOS, 17.12.2017 12:34:52

Dobrý den,

předpoklad je někdy do konce roku nebo hned na začátku ledna. Předělávám síť na 100 Gbps a jak to půjde, tak podle toho bude iPv6.

Re: IPv6 - kdy?

Tomas, 06.02.2018 13:20:43

Dobry den,

jak to vypada s IPv6?

Diky

TB

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS