VPS ON - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

VPS ON

Štefan Vanya, 24.11.2017 02:32:14

Předpokládám, že VPS ON podporuje IPv6 a že dostanu rozsah /64 zdarma. Bohužel nikde nemohu svůj přidělený IPv6 rozsah najít. Ani v administraci ani v mailu.

Re: VPS ON

Lukáš Čech, 25.11.2017 09:12:59

Také jsem se nad tim udivoval, protoze pri objednani VPS ON je uvedeno, ze k virtualnimu stroji je i ipv6... ale nikde nelze nastavit.

Obratil jsem se kvuli tomu na helpdesk, bylo mi receno, ze ipv6 se teprve pripravuje. To bylo cca 14 dni zpet.

@Wedos: Mozna by bylo vhodne toto uvest do objednavkoveho formulare, ja jsem kvuli tomu musel resit DNS a odebrat ipv6 z domen, ktere postupne na vpson prevadim, coz se mi sice moc nelibilo, ale co nadelame :)

Štefan Vanya, 25.11.2017 09:32:25

Přesně tak, nejvíce mi vadí to, že vás na to vůbec neupozorní a podle věty u VPS ON:

"Pokud potřebujete pro provoz VPS IPv4 adresu, tak první získáte za 1 Kč, další je za 100 Kč. IPv6 je ke 65 tisíc zcela zdarma (rozsah /64)."

... člověk předpokládá, že tam IPv6 je.

Josef Grill, WEDOS, 01.12.2017 09:21:11

Dobrý den,

v informacích o službě jsme to upravili. Omlouváme se. IPv6 chceme na WEDOS VPS ON spustit v průběhu prosince. Chceme předělat síť na 100 Gbps a v rámci toho to dokončíme.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS