Cron - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Log z CRON

Jiří Ledvinka, 23.10.2013 13:31:45

Dobry den, je mozne si nekde precist log soubor ze spousteneho skriptu pres CRON? Skript mi nefunguje, rucne lze spustit, tak bych se chtel podivat do logu. Popr. jde neco jako ......cron.php >> log.txt ?

Re: Log z CRON

Petr Šťastný, WEDOS, 23.10.2013 13:35:05

Výstup z volaného skriptu my bohužel nezaznamenáváme. V administraci můžete vidět jen časy jeho volání.

CRON log

Jolda, 01.04.2011 11:48:20

Ahoj, mam dotaz. Napsal jsem aplikaci v jave, která si generuje sve logy. Aplikace slouzi r prenos daz ze servru do lokalni databaze. Kdy ji pripisu na seznam uloh pro crona, tak sice funguje,ale uz mi negeneruje soubory a ani logy,ktere bych docela potreboval pro overeni spravne funkcnosti, popripade k opravam chyb. Nevite tedy kam cron uklada tyto soubory ktere generuje aplikace?

Re: CRON log

Petr Šťastný, WEDOS, 01.04.2011 14:13:05

Předpokládám, že není řeč o webhostingu ale o serverhostingu, na kterém si něco spouštíte přes crontab. To záleží na tom, jak má daná aplikace naprogramované ukládání do logů, to se nedá obecně říci.

Jolda, 01.04.2011 16:05:30

Ano, jedna se o vlastni server. Aplikace vytvari do slozky 2 soubory .dat, a 4 logy .txt. Pri normalnim spusteni uzivatelem vse jede jak ma. Pri spusteni cronem soubory neznamo kam mizi,vlastne se snad ani nevytvori. U tech 2 souboru (.dat) ale aplikace vyzaduje jejich nacitani, pri behu ale zadnou chybu aplikace nezahlasi, tudis si je cron musi nekde drzet,ale kde? :-/

Jolda, 02.04.2011 18:51:28

Tak vyreseno, pokud aplikaci pri vytvareni souboru nepodstrcite absolutni cestu,pak se soubory tvori neznamo kde :)

Dart, 18.02.2011 18:30:09

Dobrý den, mám dotaz chystám se koupit webhosting u vás a chtěl bych vědět jaké jsou časové možnosti spouštění cronu potřeboval bych spouštět Cron každou minutu, 5 minut hodinu a dále už asi nebude problém. Je to možné v takhle krátkém intervalu? Jedná se o online hru.

Děkuji za odpověď

Dart

Re: Cron

Petr Šťastný, WEDOS, 19.02.2011 13:56:37

Nejkratší možný interval u cronu je v současné době 1 hodiny. Kratší intervaly plánujeme, bude se jednat o příplatkovou službu. Ale nejkratší bude 5 minut, v minutových intervalech to možné nebude ani do budoucna. Musel byste si zařídit jiný zdroj volání vašeho skriptu.

Pokud potřebujete individuální nastavení a možnosti, lze si to vše udělat podle svého na virtuálním serveru.

Richard, 24.02.2011 17:48:27

Dobry den
mohu se dozvedet v jakem casovem horizontu planujete priplatkovou sluzbu nastaveni cronu v jine casove periode nez je 1 hodina spustit a jaka bude jeji predpoladana cena??

Dekuji za brzke odpovedi a jsem s pozdravem

Petr Šťastný, WEDOS, 24.02.2011 20:49:40

To bohužel nedokážeme říci, ještě jsme se tím nezačali zabývat.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS