Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'VPS ON - přeinstalace' - fórum

Postup pro přeinstalaci VPS

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

root heslo po reinstalaci

Milan Hanik, 16.01.2018 13:18:35

Třeba se někomu bude hodit... Po odpojení disku a novém připojení je instalace bez root hesla. Pokud ho nastavíte přes VNC a píšete čísla na klávesnici přes SHIFT a poté se snažíte připojit přes PUTTY, tak vás to nepustí... Jednoduše se neshoduje heslo. Takže nastavit ve VNC jednoduché heslo a pak si ho změnit přes PUTTY.

Re: root heslo po reinstalaci

Daniel Koždoň, 25.02.2018 15:12:33

Taky by mohli vyřešit to, že se automaticky vygeneruje nové heslo root a tím usnadnit všem problém s VNC jelikož ne všem funguje. Problém je v tom že to neustále v prohlížečí hlásí "VNC noVNC ready: native WebSockets, canvas rendering".

Re: root heslo po reinstalaci

Robert Síbek, 22.03.2018 10:20:41

To mi fungovalo pro Ubuntu. U OpenSUSE ale přihlášení bez hesla neprošlo.

Ideální by bylo přidat možnost nastavení hesla v pokročilých parametrech při připojování disku.

Nefunkční VNC

Daniel Šperling, 16.11.2017 15:10:55

Dobrý den,

dnes jsem se chtěl připojit přes VNC, ale po nějaké chvilce mi zobrazí hlášku "VNC Server disconnected (code: 1006)"

Jde o VPS ON č: 5398

Kde může být chyba? Není možné se připojit přes VeNCrypt jako u klasického VPSka ?

Děkuji

Re: Nefunkční VNC

Jakub Sassmann, WEDOS, 16.11.2017 15:54:48

Dobrý den,

jednalo se o problém na naší straně, situace byla obratem napravena.
Již by to mělo být v pořádku. V opačném případně nám napište přes chat nebo kontaktní formulář.
Omlouváme se za komplikace.

Re: Nefunkční VNC

Daniel Šperling, 16.11.2017 18:42:45

V pořádku, už to funguje.

Jen ještě znovu ten dotaz není možnost se připojit jinak než přes webové VNC ?

Díky

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS