Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Přesměrování domény' - fórum

Ke každé doméně, registrované u nás, nabízíme přesměrování webu a e-mailů. Zde naleznete vysvětlivky a návod.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

přesměrování

Dagmar Šetinová, 25.05.2018 16:10:12

Dobrý den,
včera jsem nastavil přesměrování domény www.skolkavestromovce.cz na www.skolkapraha6.cz
Přesměrování neproběhlo a dnes při kontrole se zobrazuje, že je neaktivní. Zadal jsem tedy znovu, nicméně jsme postupoval dle návodu jako včera...
Kde je prosím problém?

Děkuji

Spolehlisvost přesměrování e-mailů

David, 05.07.2017 00:05:19

Mám u vás jen doménu a nastavil jsem si přesměrování e-mailů. Zajímalo by mě, jak moc je to spolehlivé. Zkusil jsem si poslat email s přílohou cca 5 MB, což je s rezervou do 10 MB. Email vůbec nedošel. Ostatní testovací emaily došly (text nebo malý obrázek v příloze).

Re: Spolehlisvost přesměrování e-mailů

Tomáš Starý, WEDOS, 05.07.2017 16:11:30

Dobrý den,
poprosím Vás, abyste nás kontaktoval na online chatu, nebo pomocí kontaktního formuláře a uvedl nám více detailů.
Děkuji

lomitko za odkazem

flastyk, 30.10.2015 19:56:03

Ahoj,
Mam problem, ze kdyz dam presmerovat na jiny web - cosi.cz/neco, tak na konci adresy mi to po ulozeni automticky strka lomitko (cosi.cz/neco/) coz je spatne a pak to nefunguje. Nevim si rady.
Nejaka rada??

Re: lomitko za odkazem

uzivatel, 17.12.2015 08:52:43

To me take zajima. Ja jsem pouzival meta refresh: https://cs.wikipedia.org/wiki/Meta_refresh

Přesměrování subdomény

René Fochr, 19.10.2015 00:55:02

Hezký den,
Jak přesměrovat subdoménu http://Download.XOOL.cz na http://PC.XOOL.cz/category/download/

Re: Přesměrování subdomény

Jan Vendl, WEDOS, 19.10.2015 01:00:50

Dobrý den,
toto je možné vytvořením souboru index.php v adresáři subdomény, jehož obsahem bude:

<?php
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: http://PC.XOOL.cz/category/download/");
header("Connection: close");
?>

René Fochr, 19.10.2015 01:11:24

Toto asi nepomůže.. na webu mám WP-MU = na FTP jsou všechny soubory nahrané do www/, takže vše co je na FTP ve složce www/domains, nebo www/subdomains nemá žádný vliv na chod webu.

René Fochr, 19.10.2015 01:57:46

Vyřešil jsem problém instalací pluginu <a href="http://downloads.wordpress.org/plugin/redirection.zip" target="_blank">Redirection PLUGIN</a>

Doufám že to pomůže i ostatním.

Kde se nastavuje: mxredir.wedos.net

Jan, 26.07.2014 00:17:13

re: Přesměrování e-mailů
Aktuální stav: nastaveno, doména nepoužívá naše DNS
Pro správnou funkčnost přesměrování nastavte MX záznam u své domény na mailserver mxredir.wedos.net

DOTAZ: Kde se tento MX záznam nastavuje? Nevím si rady. Díky!

Re: Kde se nastavuje: mxredir.wedos.net

Miroslav Zdvořák, WEDOS, 26.07.2014 03:21:50

Vzhledem k tomu, že Vaše doména nepoužívá DNS servery WEDOS, je nutné tento MX záznam zadat u Vašeho současného poskytovatele DNS, jehož DNS servery jsou u domény nastaveny.

Pokud nevíte, jaké DNS servery Vaše doména používá, kontaktujte prosím zákaznickou podporu pomocí chatu, či kontaktního formuláře.

přesměrování

Marek Seidl, 22.12.2013 21:14:18

Dobrý večer přesměroval jsem všechny domény na jednu adresu, mám pocit že všechny fungují jen jedna nejde už min tři dny co vím přesměrovat i když to dělaám stále dokola... Dík za info

Re: přesměrování

Daniel Dubravec, WEDOS, 22.12.2013 21:19:40

Dobrý den,

napište nám prosím s tímto problémem autorizovaný na chat nebo přes kontaktní formulář. Tam tento problém spíše vyřešíme, když budeme moct rovnou prověřit tu službu.

doména za 125kč

djbodlak, 30.11.2013 15:52:29

Zdravím kdo by chtěl levně doménu tak na adrese http://www.nakupujedrazeablbe.cz/?page_id=61#comment-5

Re: doména za 125kč

djufo, 30.11.2013 16:05:35

Dobrý den, není náhodou v pravidlech toho Vašeho affilu http://www.web4u.cz/cs/vydelek/pravidla, že nesmíte spamovat?

Re: doména za 125kč

anonim, 01.12.2013 11:43:36

to sice je ale asi předpokládám, že tím myslí přímý odkaz na jejich aff odkaz že?..a ne na jiný web :D

přesměrování e-mailů

Michael Stanovský, 07.09.2013 02:57:24

Nedaří se mi nastavit přesměrování e-mailů na adresu voweco@vs.inect.cz. Nemůže to být způsobeno tím, že má za zavináčem 3 části (dvě tečky)? Jak to vyřešit?

Re: přesměrování e-mailů

Michael Stanovský, 07.09.2013 16:58:43

Už jsem na to přišel. Zákazník mi nadiktoval špatně svoji emailovou adresu (neexistující doménu).

Presměrování emailu

Josef Navrátil, 14.08.2013 12:38:01

Dobrý den,

je možné nastavit přesměrovaní emailu když mám u Vás zaregistrovanou doménu + miniweb zdarma?

Děkuji.

Re: Presměrování emailu

Jakub Dibala, WEDOS, 14.08.2013 12:42:00

Dobrý den,

ano, můžete. V návodu, ke kterému píšete příspěvek je to vysvětlené - sekce "Přesměrování e-mailů".

přesměrování webu

Václav Eichler, 11.11.2011 11:09:51

Dobrý den,

jestli se dobře dívám, tak takto nastavené přesměrování webu se provádí pomocí status code 302 (Found) a pokud chci přesměrovávat pomocí 301 (Permanently moved), tak toto přesměrování nemohu použít a musím si to pořešit v .htaccess, je to tak?

Proč bylo zvoleno právě takovéto řešení (pomocí 302), když nejčastěji se k tomu používá (z mého pohledu) právě 301? Nemá to například vliv na indexovací roboty vyhledávačů...?

Re: přesměrování webu

David Cigánek, WEDOS, 11.11.2011 11:37:02

Dobrý den,

máte pravdu, je tam kód 302. A to z toho důvodu, že při použití 301 (=trvalé přesměrování) si toto přesměrování zapamatuje prohlížeč a dále se serveru neptá - což je sice možná rychlejší, ale pokud byste tuto volbu v budoucnu změnil, nebo zrušil, nastal by problém s tím, že by všichni, kterých by se to týkalo, museli přesvědčit jejich prohlížeč, aby si této změny všiml.

Miroslav Haupt, 22.04.2013 10:41:28

Dobry den,

jsem ve stejne situaci.
Mam nastaveno presmerovani ze stare.cz na nove.cz
Wedos pouziva 302, ale ja potrebuji 301.
Kdyz chci pouzit 301, musim si pro stare.cz poridit hosting, kde pouze vytvorim odpovidajici .htaccess? Nebo existuje i jednodussi varianta bez porizovani hostingu?
Dekuji
Mirek Haupt

David Cigánek, WEDOS, 22.04.2013 13:15:58

Dobrý den,

u nás je v přesměrování u domény použit status code 302, s tím nic udělat nelze.

Možností, jak toto obejít je mnoho, záleží na vašich potřebách. Obecně však pro přesměrování potřebujete webserver, který bude "naslouchat" na vaši doménu, kterou chcete přesměrovat.

Z nabídky našich služeb tedy buď webhosting nebo alias webhoostingu pro danou doménu, kde si nastavíte vlastní pravidla pro přesměrování.

pp, 13.07.2014 13:14:54

šlo by, stačí chtít a dát na výběr v adminu a následně:
- použít jinou ip pro 301 a jinou pro 302
- nebo podle nastavení to scriptem řešit na serveru

Jde i o to, že spousta spekulantů kupuje domény aby si nasměrovala pageranky na jinou adresu a 302 je pro tohle nepoužitelná. A řešit 100x to co vy můžete jako službu udělat jednou...

David Cigánek, WEDOS, 14.07.2014 23:39:25

Dobrý den,

podíváme se na to a pokud se neobjeví nějaký pádný důvod, který by tomu bránil, přidáme možnost volby typu přesměrování do zákaznické administrace.

Jan Dvořák, 20.01.2016 22:09:00

Dobry den,
objevil se nejaky padny duvod? :)
Webnode totiz zrusil ve "free" verzi podporu vlastnich domen druheho radu a tim se stava tento problem palcivejsi pro vice lidi (alespon si to myslim).

Dekuji
J.D.

Dominika Rýparová, 11.02.2017 15:05:59

Dobrý den,
potřebuji přesměrovat starou doménu na novou se status code 301 (tedy permanently moved & zachování historie u prohlížečů). je toto už nějak vyřešené? Případně kdo by mi mohl pomoci/poradit? Jsem v tom naprostý laik a pokud nemohu někde jen zakliknout 301, asi to sama neobejdu:)
Děkuji
DR

Roman Mondek, WEDOS, 13.02.2017 06:41:18

Dobrý den,

taková volba u nás v administraci v rámci nastavení přesměrování není.

Jediná možnost by byla nastavit si to v .htaccess nebo pomocí HTML hlaviček na miniwebu.

Přesměrování domény x alias webhostingu

Petr, 17.02.2011 08:58:09

Jaký je prosím rozdíl?

Re: Přesměrování domény x alias webhostingu

Petr Šťastný, WEDOS, 17.02.2011 12:59:08

Hlavní viditelný rozdíl je v tom, jaká adresa zůstane v adresním řádku prohlížeče.

Při přesměrování dostane prohlížeč zpět odpověď, že má jít na jinou URL adresu.

U aliasu se to prohlížeč nedozví, je mu podstrčen obsah patřící k jiné doméně (pokud to není nastaveno jinak).

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS