Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Autorizace' - fórum

Autorizace slouží k prokázání totožnosti zákazníka/uživatele v případě, že nás žádá o provedení změny u objednávky či služby.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Zmizel mi web

Petr Pokorny, 07.10.2017 00:25:29

Nelze se připojit na web skrytapravda.cz . To se mi ještě nikdy nestalo. Nevím, co dělat. Nikde nic není napsáno, pouze naskočí Your IP address has been blocked because there were too many unsuccessful login attempts in a short time. Your IP address is: 37.143.113.172.

Re: Zmizel mi web

Tomáš Starý, 07.10.2017 06:07:54

Dobrý den,
chyba "Your IP address has been blocked because there were too many unsuccessful login attempts" naznačuje, že používáte nějaký plugin v redakčním systému na blokaci brute force útoků. Zkuste si tento plugin nastavit tak, aby neblokoval Vaši IP adresu. Pokud byste potřeboval pomoci více, tak nás kontaktujte pomocí online chatu a nebo kontaktního formuláře, který naleznete zde: https://hosting.wedos.com/cs/cform.html
Děkuji

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS