Snížení počtu modulů VPS - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Snížení počtu modulů VPS

Jiří Handl, 13.02.2011 17:20:57

Chtel se zeptat na jednu vec, mam nyni 2 moduly VPS a chtel bych 4 moduly. To znamena ze by jste me jak vy rikate prifoukli disk, v tom problem nevidim.Kdybych se pote chtel vratit k 2 modulum musite disk zase logicky zmensit, nedojde pri tom ke strate dat? Samozrejme bych na disku uvolnil potrebne volne misto. Umite z disku odkrojit prave jen to volne misto nebo to nelze?

Reseni by bylo ze byste me do VPS dali dalsi vyrtualni disk,ale vic by se libylo mit jeden velky.

Co musim udelat pro to abyste me server zvetsily? Na mem uztu sem nenasel nic jak to proved? Mam objednat dalsi VPS a vy mi je sloucite?

Re: Snížení počtu modulů VPS

Petr Šťastný, WEDOS, 13.02.2011 17:24:22

Pro navýšení VPS nám napište autorizovaně přes kontaktní formulář.

Snížení počtu modulů u VPS neprovádíme právě kvůli technické náročnosti zmenšování souborových systémů a disků.

Richard Popeliš, 12.04.2011 09:01:44

Pokiaľ by som si cez niečo ako GParted zmenšil disk aby mi zostalo voľné miesto, aj tak by ste mi moduly neodstránili?

Petr Šťastný, WEDOS, 12.04.2011 09:03:21

To znamená, že chcete u nějakého VPS přejít na nižší variantu? To kvůli technickým komplikacím neumožňujeme.

Defcon, 09.01.2012 21:32:16

Doporučuji zakoupit učebnici českého jazyka pro základní školy, až pak vymýšlet chujoviny na technickou podporu která i tak maká na 110%, všude máte uvedené že lze pouze modul přidat, nic o odebrání není, tak nevím na co se ptáte

(Nejsem od Wedosu - pouze nesnáším lidi kteří nevládnou základy češtiny)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS