POMOC, jak mám zprovoznit LARAVEL - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

POMOC, jak mám zprovoznit LARAVEL

Martin Karcol, 26.04.2017 21:47:53

Dobrý, už několik hodin se snažím na hostingu rozjet svůj projekt naprogramovaný v Laravelu (5.4), ať dělám co dělám, pořád to nejde.

Jako jeden z problémů vidím úpravu souboru .htaccess, abych server nasměroval do složku /public, kde se nachází index.php.

Zkoušel jsem tento problé původně obějít podle rady kolegy, a přejmenovat soubor server.php, na index.pho, ale to jsem se následně setkal s chybou "The only supported ciphers are AES-128-CBC and AES-256-CBC with the correct key lengths."... Vygenerování nového klíče a cachování configurace (které tuto chybu má řešit) nepomohlo...

Má tu prosím někdo zkušenosti, jak laravel rozchodit? Děkuji za každý tip

Re: POMOC, jak mám zprovoznit LARAVEL

Roman Mondek, WEDOS, 27.04.2017 10:36:24

Dobrý den,

pokud jde o nasměrování domény do složky /public, doporučuji v soboru /www/.htaccess toto řešení:

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^vasedomena.koncovka$ [NC,OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.vasedomena.koncovka$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !public/
RewriteRule (.*) /public/$1 [L]

Martin Karcol, 27.04.2017 15:12:43

Děkuji moc za tip, ale nyní po úpravě .htaccess dostávám chybu:"Pri zpracovani pozadavku doslo k vnitrni chybe. Pravdepodobne se jedna o chybu v .htaccess souboru."... Jak by měl vypadat celý obsah soubour .htaccess? Už si opravdunevm rady

Roman Mondek, WEDOS, 27.04.2017 15:14:23

Dobrý den,

kontaktujte nás autorizovaně po přihlášení do https://client.wedos.com/ přes chat nebo kontaktní formulář, podíváme se na to a zkusíme pomoci.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS