Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Vynulovaný čas modifikace souboru - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Vynulovaný čas modifikace souboru

Pavel K., 09.04.2017 05:46:45

Před několika dny se mi sám od sebe změnil u většiny souborů zde na webhostingu u Wedosu čas jejich poslední modifikace - byl vynulován, datum ale zůstalo původní. Když jsem chtěl v php pomocí funkce touch() časy u souborů opravit, tak jsem narazil na fakt, že mohu úspěšně nastavit datum a čas jen 6 měsíců do minulosti, při vzdálenější době se sice nastaví správné datum, ale čas se vynuluje. Když totéž zkusím doma na testovacím serveru, tak nastavení času proběhne správně. Nevíte někdo proč se ten čas vynuloval a nejde nastavit zpět?

Re: Vynulovaný čas modifikace souboru

Pavel K., 09.04.2017 16:38:13

Takže jde asi o nějakou změnu u přenosu FTP. Když si časy vypíši pomocí filemtime() přes php, tak je vidím správně, na server se tedy zapisují vpořádku, ale při listu adresáře přes FTP se pro timestamp starší než 6 měsíců ve výpisu přenáší den, měsíc a rok, pro novější timestamp den, měsíc a čas. Lze to nějak vrátit, tak aby se čas přenášel správně i u starších souborů jako donedávna?

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS