Traffic VPS - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Traffic VPS

Lukáš Tomek, 06.02.2011 18:28:29

Dobrý den,
plánuji rozjíždět jednu FB aplikaci, u které se očekává, kvůli virálnímu potenciálu, vyšší návštěvnost. Zajímalo by mě, jaká jsou u váš omezení, co se přenosů dat týkají. Píšete sice neomezené, ale je mi jasné, že nějaká úroveň, konkrétní hodnota v číslech, musí existovat. Především proto, aby nedocházelo k přetěžování linky ostatním zákazníkům, se kterými je linka v agregaci. Stačí mi jen řádově, pokud budete schopni odpovědět (100GB denně apod.).

Děkuji,
L.

Re: Traffic VPS

Petr Šťastný, WEDOS, 06.02.2011 18:39:00

Neomezený přenos znamená neomezený přenos, žádný limit objemu přenesený dat není. Ani přenesená data nijak neměříme, takže je nemáme jak omezovat.

Existuje pouze agregace, tj. když se více serverů rozhodne ve stejný okamžik přenášet hodně dat, tak vám může na chvíli klesnou rychlost. Ale to se stává jen ve výjimečných případech.

Lukáš Tomek, 06.02.2011 19:08:13

Děkuji, přesně tohle jsem potřeboval slyšet. S poklesem rychlosti se v krajních případech pro některé uživatele počítá.

Takže jediné omezení, které vlastně eixstuje, je ze strany HW, jakou návštěvnost a tedy i přenosy utáhne..

Petr Šťastný, WEDOS, 06.02.2011 19:11:23

Ano, záleží jaké budete provozovat aplikace, jakou budou mít návštěvnost a nakolik budou server zatěžovat, podle toho je potřeba zvolit variantu VPS s dostatečnými kapacitami.

Lukáš Tomek, 06.02.2011 19:19:09

A jak je to s možností přechodu na VPS s vyšším počtem modulů? Někde jsem četl, že to možné je, ale v jiném vlákně pro změnu něco jiného, že je to komplikované.

Petr Šťastný, WEDOS, 06.02.2011 19:23:58

Možné to samozřejmě je, jen je to spojené s restartem a odstávkou v řádu desítek minut, během které se "přifukuje" disk.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS