Diskuze ke článku 'Zasílání účetních dokladů' - fórum

Informace o zasílání účetních dokladů, zaručený elektronický podpis dokladů

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Fakturace

Daniel Petruška, 26.01.2017 13:32:15

Dobrý den, při platbě udržovacích poplatků za domény, které často provádím najednou v jednom dni za více domén, se stává, že mi nejsou doručeny všechny doklady. Pomíjím skutečnost, že ke každé doméně zasíláte asi osm e-mailů a nejméně čtyři dokumenty s různými čísly, tudíž je problém se v nich následně vyznat a zkontrolovat, zda přišly doklady ke všem doménám. Při kontrole účetních dokladů jsem zjistil, že mi chybí doklady k cca 15 doménám, které jsou ve vlastnictví nejméně dvou různých subjektů. Potřebuji si je dodatečně stáhnout, ale opět to vyžaduje poměrně složité proklikávání systémem.

Existuje nějaká jednodušší možnost? Například nechat zobrazit všechny domény vlastněné jedním subjektem a zaškrtnutím si nechat zaslat všechny chybějící doklady?

Děkuji

Re: Fakturace

Petr Říha, WEDOS, 27.01.2017 08:28:27

Dobrý den,

ke každé výzvě k platbě (proforma faktura) zasíláme daňový doklad (potvrzení o přijetí platby) a následně fakturu (dodání služby). Pokud Vám tento model nevyhovuje, je možné si aktivovat zál. účet, který je na principu kreditu. Veškeré informace a návod jak tento účet nastavit najdete taktéž v naší znalostní bázi(https://kb.wedos.com/cs/fakturace/zalohovy-ucet/info.html).

Potřebujete-li zaslat chybějící doklady, doporučuji se obrátit na naši zákaznickou podporu ať už prostřednictvím chatu anebo emailu.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2017

Facebook RSS