Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Jak zastavit příval spamu - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Jak zastavit příval spamu

Bořivoj Rektořík, 08.12.2016 01:01:59

Mám bohužel těžký problém se spamem na VPS - zhruba měsíc po jeho novém zprovoznění mám doslova zavalené všechny schránky spamem. Zajímavé je to, že používá moje domény, nebo označení WPS (např 2550@wedos.net) a tváří se, jako by z těch domén byl odesílán.

Co nutně potřebuji: Nějakou dokumentaci k mailovému serveru, tak, abych mohl správně nastavit spamové filtry a hlavně syntaxi toho nastavení. Já se například pokouším zablokovat všechno s čínskou diakritikou - ale naprosto bezúspěšně. Denně my chodí takových spamů do schránek kolem stovky (a další dvě stě mailů s viry a falešnými fakturami nebo dokumenty + nezbytné nabídky zvětšení penisu a viagry ....)

Dále potřebuji blokovat všechno, co mě chodí na jednu konkretní adresu (facebook@****.com)kromě zpráv z facebooku.

Dále potřebuji nastavit server tak, aby mě vyhodnocoval SPF záznamy u domén - tím se zbavím všeho, co se tváří jako odeslané z mých adres (zhruba 50 spamů denně)

A v poslední řadě potřebuji vše, co mi filtry vyhodnotí jako spam nastavit tak, aby se to vracelo odesílateli - a nejlépe v několika kopiích. Toto totiž funguje docela spolehlivě.

Jste ochotni mi poradit - hlavně se syntaxí záznamů v ISP Configu?

Re: Jak zastavit příval spamu

Roman Mondek, WEDOS, 08.12.2016 02:12:35

Dobrý den,

doporučuji nastavit SPF záznamy.
https://kb.wedos.com/cs/emaily/spf.html

S konkrétním tvarem SPF záznamu bychom vám mohli pomoci na našem online chatu.

S veškerým nastavením na straně VPS si ale bude muset poradit Váš správce serveru.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS