Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Drupal 8 - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / Drupal

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

chyba při úpravě obrázků

Bořivoj Rektořík, 22.02.2017 12:59:24

Ještě je problém v nastavení stylu obrázků - při rozkliknutí upraveného obrázku naskakuje chyba internal server error s touto hláškou: Pri zpracovani pozadavku doslo k vnitrni chybe. Pravdepodobne se jedna o chybu v .htaccess souboru.

asi to bude nějaký problém se správnými cestami k souborům. Máte někdo tip na řešení?

Re: chyba při úpravě obrázků

Bořivoj Rektořík, 22.02.2017 15:09:53

Už jsem na to přišel - problém je s .htaccess, které jsou doslova na****CENSORED*** v adresářích složky sites

Konkretně v adresáři sites/defaut/files je třeba zakomentovat všechny nepovolené direktivity např takto:

# Turn off all options we don't need.
# Options -Indexes -ExecCGI -Includes -MultiViews #

# Set the catch-all handler to prevent scripts from being executed.
# SetHandler Drupal_Security_Do_Not_Remove_See_SA_2006_006 #
<Files *>
# Override the handler again if we're run later in the evaluation list.
# SetHandler Drupal_Security_Do_Not_Remove_See_SA_2013_003 #
</Files>

# If we know how to do it safely, disable the PHP engine entirely.
<IfModule mod_php5.c>
# php_flag engine off #
</IfModule>

Jinak tato verze se víceméně opakuje ve většině adresářů této složky. Neopravoval jsem všechno- asi to bude podle toho, jaké chyby bude web vyhazovat během provozu. Ale je to tato příčina.

Drupal 8

Jarda, 06.11.2016 17:55:32

Mě by zajímalo, kdy bude funkční drupal 8 na vašem hostingu... mě to zatím spíš tak nějak nejede. Na to, že používáte v reklamě slova o vhodnosti pro drupal, tak to zatím moc teda nevypadá. :/

Co třeba kdyby se tam tomu u vás někdo pověnoval a napsal někam řešení či návod.

Re: Drupal 8

Pavel Hintermüller - WEDOS, 10.11.2016 07:59:50

Dobrý den,

v základu Drupal 8 bohužel přestal podporovat instalaci mimo kořenový adresář (To šlo u verze 7 i 6). Nelze tedy nainstalovat Drupal 8 do složky domains/vase-domena.tld. Pokud CMS nainstalujete do složky www/, pak by vše mělo fungovat bez problémů.

Radar, 18.01.2017 17:41:36

No, to máte pravdu, mělo, ale nefunguje.Už u instalace to hlásí nekompatibilitu s verí Apache. Co s tím?

Pavel Hintermüller - WEDOS, 19.01.2017 06:56:04

Dobrý den,

můžete nám napsat na chat o jaký webhosting se jedná a popsat podrobně chybu?

Testoval jsem nyní instalaci Drupal 8 a vše proběhlo v pořádku.

Radar, 19.01.2017 16:37:56

Ano, to jsem udělal a pan kolega si s tím nevěděl rady, tak to postoupil dál s tím, že na odpověď mailem mohu čekat "delší časový horizont" :-( Jinak přesun na FTP funguje, instalace funguje, nicméně po startu stránek se nezobrazuje CSS. Je vidět pouze prostý text. Znalostní databaze "Instalace Drupalu" je 5 let stará, takže jsem rovnou cahtoval (tedy ne ja, kolegyně v zastoupení). Tak jsem zvědav co se dozvím :-)

Majkee, 12.02.2017 18:21:20

Nainstalován Drupal 8.2.6 na Wedos hostingu.

Zvednuti v administraci PHP na 5.6.

Instalace OK.

Nezobrazuje se grafika => vypnuti "Aggregate CSS a JS" v

admin/config/development/performance

Grafika OK.

Majkee

Petr Hanousek, 13.02.2017 11:35:37

Super, díky moc, to funguje i na subdoméně.

Bořivoj Rektořík, 22.02.2017 11:57:45

Díky, perfektně to zafungovalo

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS