Symantec blokuje odesílané emaily - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Symantec blokuje odesílané emaily

Ivan Vyoral, 04.10.2016 13:33:41

Mám VPS, nainstalovaný Postfix a několik domén. Při odesílání emailů do "velkých firem" občas nedojde k doručení emailu a v logu mám: refused to talk to me: 554 5.7.1 You are not allowed to connect. Na dotaz, proč odmítají naše emaily, jsem vždy dostal odpověď, že používají antispam řešení od Symatec a že mám na http://ipremoval.sms.symantec.com/lookup/ požádat o vymazání z blacklistu. To pomůže, ale za nějaký čas jsem tam znova. Vše mám imho nastavené dobře a žádnou podezřelou aktivitu na serveru neprovozuji.

Wedos bohužel nedává podporu pro VPS a tento typ problému :-(. Řešil už někdo z Vás tuto situaci a byl ochotný poradit, jak se toho zbavit? Děkuji.

Re: Symantec blokuje odesílané emaily

Radim Wirth, 05.10.2016 01:18:54

Zkoumal jste důvod, proč se IP adresa VPS objevuje na blacklistu? Nemáte VPS napadený nebo neprovozujete na něm nějaký web přes který by mohlo docházet k rozesílání SPAMu?

Kdybyste si nevěděl rady, tak mi napište podrobnosti na wirth.
radim(***@***)gmail.com a zkusíme najít řešení.

Re: Symantec blokuje odesílané emaily

Jan V., 03.01.2017 16:56:50

DD,

stale to resim... sptanou reputaci IP adresa nema, ale nejsem schopen dorucit emaily.

Identicky server u jineho providera je bez problemu. Zda se, ze IP adresa ma nejake vroubky z drivejsi doby (nejaky spamlist jsem resil).

Bohuzel, semnou se symantec nehodla bavit, takze se snazim pres klienta, kteremu email nedorazil, sehnat support ID a pokusit se zjistit co je spatne.
SPF, PTR, DKIM, vse na serveru je funkcni a zbezny test mail serveru a kontrola spamlistu je v poradku.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS