Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Nechodí maily - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Nechodí maily

Monika Hofmanová, 23.09.2016 08:04:12

Dobrý den, mám pronajatý VPS server, na kterém mám maily. Ty bohužel přes webmail nevidím (v odeslané poště jsou, na uvedený mail nepřijdou, nové maily také nepřijdou).
Jaké prosím mám nastavit DNS záznamy?

Díky moc.

Re: Nechodí maily

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 23.09.2016 09:04:49

Dobrý den,

s podobným problémem je lepší se obrátit na podporu přes chat https://client.wedos.com/chat/entry.html

Marek Bosák, 28.10.2016 12:36:02

Dobrý den,

setkal jsem se s obdobným problémem, který jsem se snažil vyřešit hard resetem. Následně přestaly jet všehny weby umístěné na VPS a na podpoře na chatu mě odmítli, že problémy s VPS neřeší – je to standardní přístup?

Díky,
MB

Roman Mondek, WEDOS, 28.10.2016 12:48:19

Dobrý den,

ano, to je postup zcela standardní. Je to uvedeno i v popisu služby VPS:

"UPOZORNĚNÍ! Pro provoz a správu virtuálního serveru je potřeba mít alespoň základní znalosti správy příslušného operačního systému. K předinstalovanému software nenabízíme žádnou záruku ani bezplatnou podporu. Na rozdíl od webhostingu se u VPS o server nestaráme, neprovádíme instalace potřebného software, ani konfigurace a úpravy na přání zákazníka atd. (pouze formou placené práce našeho technika). Jestliže s tím zkušenosti nemáte a ani nemáte nikoho, kdo by se vám o to staral, doporučujeme zvolit webhosting."

Na zákaznické podpoře s Vámi můžeme vyřešit jen případnou obnovu z poslední zálohy nebo přeinstalaci VPS.

Marek Bosák, 28.10.2016 13:58:55

Dobrý den,

potom nechápu, proč pan Dvorakovsky odkazoval na chat.

Galee, 31.10.2016 22:47:47

Měl jsem stejný problém s nefunkčními e-maily a zablokováním serveru po restartu, dá se to řešit beze ztráty dat, kdyžtak se ozvěte na galee@email.cz

Bořivoj Rektořík, 03.11.2016 23:21:53

Výšepopsané chování působí chyba v ClamAv taky to řeším. Po restartu dojde k zablokování přístupu všech webů - tedy i administrace přes ISP config a phpMyAdmin Od Wedosu je k dispozici jen toto vyjádření:

V posledních dnech zaznamenáváme stížnosti na pády VPS kvůli bugu v ClamAV. Antivirus ClamAV je využíván na VPS s ISPconfig pro kontrolu pošty. Řešením je upgrade ClamAV a souvisejících komponent ClamAV na nejnovější verzi a to včetně clamav-base, clamav-freshclam, clamav-daemon. Pred aktualizaci je potřeba zastavit službu clamav-freshclam.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS