Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Přechod z POP3 na IMAP - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Přechod z POP3 na IMAP

Ivan Matouš, 07.09.2016 11:33:04

Používám poměrně hodně emailů z několika našich webů. Pro jejich správu užívám jako klienta Outlook. Mnoho emailů i několik let zpátky mám uloženo, abych se k nim v případě potřeby mohl vrátit. Dosud mám všechny účty nastaveny na protokol POP3 příchozí pošty.
Co pro mě bude znamenat případný přechod na IMAP? Pokud tomu rozumím, tak v tomto případě emaily zůstávají na serveru, takže se k nim mohu dostat i z jiných zařízení třeba přes web.
Ale jak je to například s historií emailů, tedy s těmi, které nechci po přečtení smazat, ale potřebuji je uklidit někam do složky, abych se k nim mohl vracet?
Není prostor na serveru nějak omezený? Pokud ano, co se stane, když se prostor naplní?
Děkuji za vysvětlení.

Re: Přechod z POP3 na IMAP

Roman Mondek, WEDOS, 07.09.2016 14:38:13

Dobrý den,

v rámci IMAP můžete také e-maily přesouvat libovolně do složek.
Na webhostingu je pro e-maily k dispozici 5GB (lze různými způsoby navýšit). Pokud se prostor zaplní, přestane být možné přijímat a odesílat e-maily, uvidíte chybové hlášky. Obsazenost schránek lze kontrolovat v zákaznické administraci https://client.wedos.com/

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS