mazání obsahu - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Také mě to zajímá

Martin Kostelný, 21.06.2011 08:27:42

Já bych sice tento dotaz napsal poněkud obecněji a bez naštvaného tónu. Však mě odpověď zajímá. Tedy kdy, jak, kým a proč je některý webhosting kontrolován. A jak se případně pozná že soubor je bez autorských práv, ať už vlastních či zakoupených nebo ústní dohodou je autorem povolená publikace. A mám-li, se před smazáním souborů, které neporušují zákony ČR, ale tvrdíte že nejsou pro chod web prezentace nutné - tedy porušují vaše obch.podmínky, se nejprve k tomu vyjádřit a chybu sám napravit, případně vám vyjasnit z jakého důvodu je soubor nutný pro chod webu.
Nerad bych se totiž dočkal smazávání souborů, které jsou opravdu k webu, ale neznalost webstránek-systému na webhostingu by mohly vést k mylné detekci.
Děkuji za reakci z wedosu.

Re: Také mě to zajímá

Petr Šťastný, WEDOS, 21.06.2011 08:58:03

My rozhodně nikomu žádná data bez jeho vědomí nemažeme. Pokud nalezneme něco podezřelého, je zákazník e-mailem vyzván k podání vysvětlení.

Občas hned poznáme, že je něco špatně (holywoodské filmy, MP3 alba světových interpretů, soubory s názvem "záloha" apod.), občas ne.

Vždy budete nejprve e-mailem vyzván, abyste řekl co je to za soubory a proč je tam máte.

mazání obsahu

skoroklient, 02.02.2011 20:45:19

Zdravim,
zajimalo by me jaka je soucasna politika firmy ohledne preventivni "lustrace" obsahu zakoupeneho hostingu bez duvodneho podezreni na poruseni zakonu CR/EU.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS