Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Webmail - kontakty - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

změna hesla

Gabriela Kordulova, 26.04.2018 08:37:28

Dobrý den, vzhledem k aktualizaci počítače si potřebuji změnit heslo u svého emailu kordulova@worko.cz
Poradíte mi jak. Prosím na gabriela.kordulova@seznam.cz nebo na 737805423
Děkuji
Kordulová Gabriela

Re: změna hesla

Miroslav Přibyl, WEDOS, 26.04.2018 08:59:53

Dobrý den,

pro tuto doménu u nás tyto schránky neeviduji.

Pro postup změny hesla kontaktujte Vašeho správce/poskytovatele webhostingu/e-mailových služeb.

nechodí mi maily

Margita Zitová, 15.03.2018 14:29:26

Dobrý den, nechodí mi maily na mojí adresu info@id-atelier.cz. Předtím jsem měla registraci u jiné firmy (pipni.cz). Poraďte mi, co s tím.

Děkuji.

Re: nechodí mi maily

Miroslav Přibyl, WEDOS, 15.03.2018 14:34:42

Dobrý den,

u domény nemáte nastavené naše MX záznamy. Ty naleznete v detailu konkrétního webhostingu.

Pokud chcete e-mailové schránky využívat u nás, tak je musíte mít u domény nastavené.

Změna DNS záznamů se projeví do 60 minut.

Pokud si s tímto nevíte rady, tak nás kontaktujte přes chat / kontaktní formulář.

Dotaz

MUDr. K. Mazal, 28.08.2014 20:12:50

Dobrý den, mám plnou schránku - lOO% a již nejde žádnou zprávu smazat.
Při pokusu o smazání jen hláška
Došlo k chybě. Chyba serveru: UID COPY: UID COPY Copy error: Mailbox size

Prosím o radu

Re: Dotaz

Daniel Dubravec, WEDOS, 28.08.2014 20:17:11

Dobrý den,

musíte změnit nastavení mazání zpráv. Zde je návod pro mazání emailů s plnou schránkou:

http://kb.wedos.com/a/350/roundcube-mazani-e-mailu.html

MUDr. K. Mazal, 31.08.2014 18:51:41

moc děkuji za pomoc. K.M.

Nancy, 01.12.2015 19:00:07

Děkuji moc, měla jsem stejný problém. Odstraněno :-).

kontakty

klaun, 08.03.2012 22:26:11

hezký den, dají se už někde ukládat kontakty nebo to ani po roce nejste schopni vyřešit?

Re: kontakty

Petr Smetana, Wedos Internet a.s., 08.03.2012 22:43:48

Hezký den i Vám,

v rámci webmailu od IceWarp adresář kontaktů není v provozu. Máme však alternativní webmail, kde adresář kontaktů je. Ten naleznete na adrese https://webmail.wedos.net/

Cloud mail s IceWarp

Václav Pávek, 13.10.2011 23:48:44

Zdravím, škoda že Wedos nenabízí možnost plného IceWarp serveru.

Když jsem dělal pro jednu firmu tak jsme chtěli nabízet email pro náročné. Vše proběhlo dobře, vyjednal jsem pronájem licencí (nevím kolik jich bylo, ale asi 100) v plné polní. Nyní IceWarp přichází s IceWarp Cloudem, ale opět platí nějaké minimální množství (co jsem řešil s obchoďákem naposled tak 25 licencí a celkem 30GB prostoru). Cenu uvádět nebudu poněvadž ještě není ostrý provoz. Ale pokud jsem rozpočítal cenu na schránku tak to vhycházelo levněji než hostovaný exchange (http://www.eoutlook.cz/) a o něco dráž než hostovaný exchange (http://www.cloudmail.cz/), kde neumožňují odesílání jako (ikdyž to mají jako volitelnou option).

Uvidím, ale asi zakoupím cloud pokud přesvědčím více lidí ...

Webmail - Kontakty

Jiri, 27.03.2011 18:02:44

Dobry den,
dotaz nemam zadny, jen bych uvital zprovozneni kontaktu.

Dekuji Jiri

Re: Webmail - Kontakty

David Cigánek, WEDOS, 28.03.2011 15:57:51

Dobrý den,

Zprovoznění kontaktů ve WebMailu plánujeme, ale zatím se tím vůbec nezabýváme a nedokážeme ani říci žádný přibližný termín.

Webmail - kontakty

Petr, 01.02.2011 20:40:38

Jak se ve webmailu pracuje s kontakty? Nedaří se mi import ani manuální uložení kontaktu.

Re: Webmail - kontakty

David Cigánek, WEDOS, 02.02.2011 13:09:28

Dobrý den, ve webmailu se s kontakty pracovat nedá.

Petr Zatloukal, 28.02.2011 20:20:26

Dobrý den, a plánujete vůbec zprovoznění této funkce? Abych věděl, jestli mám počkat, nebo řešit situaci jinak. Děkuji za odpověď.

Petr Šťastný, WEDOS, 28.02.2011 20:32:10

Plánujeme, ale zatím se tím vůbec nezabýváme a nedokážeme ani říci žádný přibližný termín.

siskin, 20.05.2011 09:24:08

Dobrý den,

plánuji k přesunutí další (již mám u Vás www.habri.cz) domény a hostingu k Vám, ale je to vázané na webftp a webmail. Obojí již je OK jen u webmailu mi stále chybí kontakty. Ještě stále nevíte jak to s nimi bude?

Petr Šťastný, WEDOS, 20.05.2011 11:14:46

Omlouváme se, ale zatím jsme se tím nezabývali. K tomu se musí u IceWarp mail serveru přikupovat licence pro GroupWare, a tak to budeme muset i zákazníkům zpoplatnit. Žádný termín ani podrobnosti říct ještě nedokážeme.

Michal Formánek, 01.06.2011 08:57:13

Nebylo by to lepší vyřešit svépomocí než nákupem licencí a nasadit nějaké opensource řešení webmailu, např. Roundcube?

siskin, 01.06.2011 09:50:37

aha
on tam jistý náznak práce s kontakty je, tak jsem myslel že to bude něco jednoduššího

je nutné používat IceWarp? je pravda že je uživatelsky docela přívětivý a dobře se s ním dělá, ale to licencování (a následné zpoplatnění) si myslím není úplně ideální když jinde je webmail včetně kontaktů zdarma
respektive jakým způsobem to bude zpoplatněno? cena za webhosting se zvýší o ...... 1Kč měsíčně?

Petr Šťastný, WEDOS, 01.06.2011 21:17:00

My jsme s IceWarpem zcela spokojeni, je to dle našeho názoru nejlepší řešení pro hostované služby.

Groupware funkce jsme zatím neřešili, a tak nedokážeme říci jakým způsobem je budeme řešit.

Jan Čížek, 20.09.2011 14:02:41

já jsem s IceWarpem také spokojený

až na tu absenci kontaktů ;o)

už jsem to našel, fakt to mají placené
nejluxusnější verze licence 400000,-

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS