Emailový klient - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

odcizení elektronické identity

xhoraka@gmail.com, 11.11.2017 20:32:40

Dobrý den, vzhledem k tomu, že mi byla odcizena veškerá elektronická identita (emaily, facebook atd) chtěl bych se zeptat, na koho jsou a od kdy webové stránky kralovehradeckybazarek.cz, jelikož mi nefungují a ani k ním nemám přístup, mé přihlašovací údaje jsou zrušené i na wedosu.
Děkuji za odpověď
S pozdravem
Dana Horáková a Arpád Horák

Emailový klient

Lukáš Gregor, 14.04.2016 15:42:10

Ahoj všem,

poprosil bych Vás o radu, jakého byste pro (PC) doporučili emailového klienta pro více emailů? Používám Outlook 2013, ale běžně dochází, k tomu, že outlook náhodně přestane synchronizovat složky, popř. emaily. S uživatelského hlediska je Outlook v pořádku, ale pro náhodnou nesynchronizaci emailů je nepoužitelný.

Re: Emailový klient

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 14.04.2016 16:47:52

Dobrý den,

není to žádná novinka že výrobky Microsoftu občas mají zvláštní problémy s funkčnosti. V podstatě můžete používat celou řadu poštovních programů, některé jsou zdarma a některé placené a určit jaký je nejlepší není úplně jednoduché. Spíš to záleží na potřebách uživatelů a jejich schopnosti nastavit si poštovní klient dle vlastních potřeb. Jen tak pro přehled se můžete podívat zde:

http://technet.idnes.cz/e-malovy-klient-zdarma-069-/software.aspx

Osobně používám Thunderbird pro cca 6 různých schránek na různých mail serverech a nemám s tím žádné problémy.

Re: Emailový klient

Lukáš Gregor, 15.04.2016 07:41:38

U Thunderbirdu bych neváhal, kdyby:

"Subsequent development of new features will soon be stopped by Mozilla"

a současně mi přijde, že v Thunderbirdu nelze přetáhnout přílohu do nove zprávy.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2017

Facebook RSS