dyndns - fórum

Kategorie: DNS

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

dyndns

Pavel Kosina, 17.03.2016 09:26:03

Dobrý den,

budu mít domácí server, bez pevné ip adresy, schovaný určitě za nějakým natem nebo něčím podobným. Rád bych na něm provozoval apache+owncloud. Mám zde na wedosu doménu a hosting. Lze nějak udělat, aby doména 3. řádu směrovala, připojovala se na ten server a zpřístupnila ho tak světu?

Hledal jsem tyto služby, a třeba no-ip to snad umí, na linuxu se spustí nějaký script a snad to pak funguje, nemám ale ověřeno. Mohlo by to fungovat podobně jako můj voip telefon, kdy se ten taky pravidelně spojuje se serverem a moje číslo je přístupné kdykoliv odkudkoliv.

Díky za pomoc. Můj provider mi nabídl pevnou IP adresu za 99/měsíčně, což mi přijde dost hodně, ideálně bych rád, kdyby to bylo zdarma nebo 99/rok.

Re: dyndns

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 17.03.2016 11:45:15

Dobrý den,

pokud váš server není vidět v internetu, tedy nemá veřejnou IP adresu, tak se na něj nedá nasměrovat žádná doména ani subdoména. Můžete požádat vašeho ISP o veřejnou IP, je možné že jí dostanete, pak by to bylo. Možná se víc vyplatí kdyby jste si pořídil u nás VPS SSD

https://hosting.wedos.com/cs/virtualhosting-ssd/order.html?step=1

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS