Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' - fórum

Kategorie: Webhosting / Subdomény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock'

Mortem, 17.02.2016 22:15:52

Dobrý večer, dnes jsem trošku upravoval web na localhostu mi běží v pohodě a jak to hodím tady tak mi to píše chybu. Doteď mi to jelo v pohodě.

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, boolean given in /data/web/virtuals/119406/virtual/www/domains/tomas.fb-likes.cz/include/db.php on line 9
Nepodařilo se připojit k databázi: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2 "No such file or directory")

Nevíte v čem by mohl být problém?

Re: MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock'

Roman Mondek, WEDOS, 17.02.2016 22:50:12

Dobrý den,

ověřte si v konfiguračním souboru webu, že správně uvádíte databázové údaje.

Na webhostingu např. nelze jako adresu serveru použít localhost, je nutné uvést konkrétní adresu serveru. Tu zjistíte v e-mailu o zřízení databáze, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář na našem webu.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS