Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'E-maily - odesílání pošty' - fórum

Nastavení odesílání pošty přes SMTP a SMTPS, autentizace, postup pro Mozilla Thunderbird a Microsoft Outlook 2007

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

port 465

tk, 21.11.2015 22:51:27

Děkuji také za radu, trápil mě také problém s neodcházením zpráv. Bylo nutné vybrat při smtp ten port 465.

Dialog s výjimkou certifikátu

Ondřej Šilhánek, 04.02.2013 19:48:42

Teď jsem u jednoho nového e-mailu řešil, proč mi Thunderbird hlásí chybu při odesílání, když je vše správně - za všemi okny byl schovaný dialog pro potvrzení výjimky certifikátu. Zákeřný detail, který se někomu může hodit.

Důležité je nastavit PORT

Miroslav Lochman, 21.11.2012 00:04:32

rád bych upřesnil při potížích odeslat poštu v Outlooku či Win Mail z jakékoli sítě, na kterou se připojím, jsem to musel řešit přepisováním SMTP serveru protože odesílání přes wedos server fungovalo jen někde.

Právě jsem celý problém ale vyřešil tím, že jsem v záložce Upřesnění přepsal port z 25 na 465! Ještě jsem to nemohl otestovat všude ale podle získaných informací by to mělo téměř všude fungovat, protože port 25 je často blokovaný kvůli spamu, jak jsem zjistil.

Toto jsem ale nikde v návodech na nastavení e-mail klientů na tomto webu nenašel (pokud jsem přehlédl, omlouvám se) a bylo by dobré to více zdůraznit. Objevil jsem to "omylem" na screenshotu nastaveni Thunderbirdu viz výše.

Pomohlo

Štěpán Kment, 22.01.2011 00:17:15

Tento článek mi opravdu pomohl :).

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS