Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Adresář v subdoméně a podpora totálně na baterky - fórum

Kategorie: Webhosting / Subdomény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Adresář v subdoméně a podpora totálně na baterky

V., 29.11.2015 10:45:49

Jsem na Wedosu nový a řešil jsem drobný problémek, potřebuji pod subdoménou stejně pojmenovaný adresář, jako mám pod hlavní doménou, tedy:

www.domena.tld/adresar/
a
test.domena.tld/adresar/

(každý s vlastním obsahem)

Druhá adresa se přesměrovávala na tu první (i když samotná test.domena.tld fungovala v pořádku, .htaccess původní). Na on-line podpoře mi "profík" sdělil, že:

---------

"adresar" v subdoméně jsem přejmenoval na "adresar2" - původně se přesměrovalo zpět na hlavní doménu protože se na ní nacházel stejný adresář. Zkuste to tedy takto."

Já: ... Opravdu nemůžu mít pod subdoménou stejně pojmenovaný adresář jako pod hlavní doménou?

Podpora: Ne, bohužel to nelze.

---------

Mazec, co, kolegové webaři? Vyřešeno, máte pod hlavní doménou adresáře /img/, /css/ a pod? Pod subdoménou si je musíte pojmenovat jinak! Už-už jsem svůj nový hosting na Wedosu málem smazal a opustil, pak mě ještě napadlo hlavní obsah přesunout z /www/ do /www/domains/domena.tld/ a vše funguje rázem jak má. Na trochu netradiční architekturu hostingu si snadno zvyknu, na nekompetentní podporu ale stěží.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS