ownCloud WEDOS odstavení webhostingu - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

ownCloud WEDOS odstavení webhostingu

Jakub Z, 10.11.2015 13:46:34

WEDOS mi odstavil webhosting, který obsahuje ownCloud to z důvodu, že ownCloud není dle nich webová prezentace.

Dle mě jde o webovou prezentaci, která je určena pro určitou skupinu lidi (rodina) a všechny soubory jsou linkovány z této prezentace.

Luděk Janča, cituji:

"O jaká data se jedná jsme vám psali také. Napíši to tedy sem znovu:
6.6G ./www/subdom
2.6G ./www/project"

Ve složce projekt jsou joomla, wordpress, atd. ale to nikoho nezajímá.

Ve složce subdom, která je systémová pro subdomény wedosu, je podložka "oc", která obsahuje ownCloud. Její velikost je asi 1,5GB, takže nic extrémního a zbytek dat mají jiné subdomény.

Každopádně, mi nebylo řečeno jaké soubory nejsou propojeny z webu. Žádal jsem o seznam souborů na které neexistuje link, ale jinou odpověď, nežli že si mám smazat subdom a project složky jsem nedostal.

Vzhledem k tomu, jsem odmítl soubory smazat s tím že na ně existuje link a jde o moji prezentaci na webu a všechny soubory mají linky, tedy dle mě nejde o úložiště dat.

Podle WEDOSu, ale pokud chci mít ownCloud jako webovou prezentaci, si mám zakoupit jejich službu "WEDOS disk". Protože mám webhosting mám nárok na 10 nebo 5GB zdarma, které ani nevyužívám, nechci používat nějaká wedos disk, protože neukládám soubory a zálohy.

Pokud uvažujete o využívá služeb WEDOS, tak bych se opravdu zamyslel, protože se zde nelze ničeho dovolat. Jejich infolikna nereaguje se zákazníky a řeší funkci infolinky pouze. NA infolince mi nepředali na nikoho kontakt z důvodu že oni nekomunikují jinak nežli emailem. Není tedy ani kam zavolat telefonem a i pracovník Luděk Janča, který se mnou věc řeší nemá telefon. Tedy řešit pouze emailem, počítejte s tím.

Vzhledem k přístupu a jednání WEDOSu to dávám zde na fórum a doufám, že se ke všemu vyjádří.

V tento okamžik považuji jejich jednání za protiprávní i vzhledem k tomu, jak komunikují.

Jakub Z.

Re: ownCloud WEDOS odstavení webhostingu

Luděk Janča, Wedos, 10.11.2015 13:59:47

Dobrý den,

přesto, že na foru nic nevyřešíme, mohu dodat jen toto:

Na webhostingu nemáte žádný web, pouze jej používáte jako uložiště souborů pomocí OwnCloud. Což je v rozporu s našimi obchodními podmínkami. Nabídli jsme vám k tomuto využít Wedos disk zdarma, který jistě pujde propojit i s OwnCloud. O to jste neměl zájem.

Dali jsme vám několik měsíců na to, abyste situaci dal do pořádku. Jelikož jste nesjednal nápravu, byly jsme nuceni službu pozastavit.

Pokud chcete situaci nějak řešit, neváhejte nás kontaktovat. Zde tyto věci řešit nelze.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS