Diskuze ke článku 'Dvou-faktorová (OTP) autentizace' - fórum

Pro bezpečnější přihlašování k zákaznickému účtu WEDOS jsme pro Vás připravili možnost dvou-faktorové autentizace. Jako druhý faktor při přihlašování je požadována autentizace heslem.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

OTP

Jarda Kolínský, 23.11.2015 14:05:34

Dobrý den,
resetoval se mi mobilní telefon včetně aplikace na autentizaci, jak se mám v tét chvíli dostat na svůj účet

Re: OTP

Pavel Hintermüller, WEDOS, 23.11.2015 14:20:42

Dobrý den,

jediná možnost bude vypnutí ověření. Napište nám prosím detaily na chat nebo přes kontaktní formulář.

Jarda Kolínský, 23.11.2015 15:01:14

Velice rád bych to udělal, ale abych se připojil do chatu nebo na kontaktní formulář, tak je po mně chtěno jméno a heslo a poté i OTP autentizace

Martin Dušek, WEDOS, 23.11.2015 15:16:22

Dobrý den,

využijte tedy tento kontaktní formulář: https://hosting.wedos.com/cs/cform.html?nologin=1

wedos nebo kdo vlastne?

Tomas Faldyna, 28.10.2015 07:44:58

Muzete do adresy kodu pridat parametr &issuer=WEDOS ? (text NAD kodem) Neni nad to vedet co k cemu patri ... takto se jen zobrazuje kod s emailem bez jakekoliv navaznosti na vas. Prace na minutu, ktera pomuze vsem :)

Re: wedos nebo kdo vlastne?

Jan Pobořil, 17.01.2016 13:55:52

Dobrá připomínka, taky se hlásím!

Nefunguje to

Michal Janata, 27.10.2015 22:25:59

Dobrý den,

tak jsem si to zadal, a při přihlášení jsem to zadat (kód z androidu) a nefunguje to :D a po pár pokusech se mi účet na hodinu zablokoval. Tak to asi hned zas zruším, jak to jen půjde.

Ale, pokud by jste mi to mohli zrušit i vy, tak by to bylo fakt super.

Děkuji za odpověď

Re: Nefunguje to

Roman Mondek, WEDOS, 28.10.2015 01:09:25

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím autorizovaně přes chat, tam s Vámi budeme moci situaci prověřit.

jednorazova hesla na prihlaseni pri ztrate OTP autentifikatoru

xsys, 08.10.2015 14:38:24

jeste by to chtelo jednorazove kody k vytisteni pro pripad ztraty autentifikatoru. Myslim toto:
"V dalším kroku vám Gmail vygeneruje sadu jednorázových kódů, které je možné použít v případe zcizení mobilu."
http://www.security-portal.cz/clanky/jak-nastavit-dvoufaktorovou-autentizaci-k-va%C5%A1emu-google-gmail-%C3%BA%C4%8Dtu-pomoc%C3%AD-hesla-%C4%8Dasov%C3%A9ho-k%C3%B3du
Zatim u vsech sluzeb poskytujicich OTP takove jednorazove kody jsou.

Re: jednorazova hesla na prihlaseni pri ztrate OTP autentifikatoru

Jakub Dibala, WEDOS, 09.10.2015 10:38:45

Dobrý den,

z bezpečnostních důvodů jsme se rozhodli jít jinou cestou. V případě odcizení/ztráty "klíčenky" nás stačí kontaktovat a my s Vámi situaci vyřešíme. Vzhledem k tomu, že jde pouze o 6 číslic, případnému útočníkovi by to velmi ulehčilo práci. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS