Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'MySQL - typy tabulek' - fórum

Přehled typů tabulek v databázovém systému MySQL - MyISAM, MRG_MYISAM, MEMORY (HEAP), InnoDB, ARCHIVE, CSV.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Komprese

Ondrej, 08.04.2016 12:22:42

Dobry den,

umoznujete u InnoDB pouziti komprese? Tzn. databaze je konfigurovana s innodb_file_per_table=1 a innodb_file_format=Barracuda.

Dekuji.

Re: Komprese

David Cigánek, WEDOS, 12.04.2016 11:19:36

Dobrý den,

momentálně kompresi u InnoDB použít nelze. Do budoucna ji však s největší pravděpodobností nabídneme, budeme o tom ještě informovat.

Děkujeme za pochopení.

MySQL - práce s tabulkami

Bohuslav Kubeš, 29.08.2015 09:07:51

Dobrý den.
Já se nemohu chytit ničeho, abych pochopil k čemu je dobrý celý MySQL a jaký je jeho výsledek. Nerozumím pojmu tabulka a nevím co je tím myšleno. Kde se dá najít výsledek na nějaké webové stránce a jaký to má význam? Nikde jsem nenašel mě vyhovující návod nebo příklad. Je tady mnoho informací, ale to nejdůležitější mi stále uniká.

Re: MySQL - práce s tabulkami

Roman Mondek, WEDOS, 29.08.2015 11:58:59

Dobrý den,

zkuste si pročíst např. tento obecný článek.

https://cs.wikipedia.org/wiki/MySQL

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS