Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Problém s připojením k databázy - fórum

Kategorie: Programování / MySQL

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Problém s připojením k databázy

Lenka Tomášková, 25.07.2015 16:28:12

Dobrý den, potřebovala bych pomoci s připojením databáze. Připojení databáze by mělo být snad správně, ale stále mi to píše:
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'a71226_lenka'@'10.28.8.65' (using password: YES) in /data/web/virtuals/71226/virtual/www/domains/lenka-tomaskova.cz/funkce.php on line 5
Konkrétně nevím co má znamenat:
(using password: YES).

Děkuji L.

Re: Problém s připojením k databázy

Martin Dušek, WEDOS, 25.07.2015 17:04:31

Dobrý den,

pravděpodobně zadáváte některé údaje nesprávně. Správné údaje pro připojení k databázi jsou zasílány e-mailem po jejím zřízení. Údaje jsou také k nalezení v zákaznické administraci WEDOS.

Neváhejte nás případně kontaktovat na online chatu, rádi pomůžeme.

Lenka Tomášková, 25.07.2015 17:24:23

Už jsem to vyřešila. Děkuji

Vincent Tarčynec, 17.04.2016 13:03:01

zmenil jsem heslo k databaze i mam
General Error
SQL ERROR [ mysqli ]

Access denied for user 'a128099_komta'@'10.28.16.115' (using password: YES) [1045]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists

Roman Mondek, WEDOS, 17.04.2016 13:52:27

Dobrý den,

po změně DB hesla je nutné toto heslo nastavit také v konfiguračním souboru aplikace.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS