Diskuze ke článku 'MediaWiki' - fórum

Návod na instalaci MediaWiki. MediaWiki je jedním ze systémů, vytvořených pro potřeby webové encyklopedie Wikipedia. Bez problémů zvládá příliv velkého množství uživatelů a stejně tak obsluhu velkého objemu stránek bez omezení výkonu a funkčnosti.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

URL adresa

Ondřej, 04.02.2018 10:31:11

Dobrý den,

dá se nějak nastavit, aby se mi nezobrazovala celá URL adresa domena.cz/domains/domena.cz ale jenom domena.cz?

Díky

Re: URL adresa

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 05.02.2018 09:22:20

Dobrý den,

určitě by to mělo jít, aplikace resp. odkazy v aplikaci by neměli být závisle na tom v jaké složce nebo podsložce je umístěn web. Můžete to zkusit vyřešit samostatně dle článku https://kb.wedos.com/cs/webhosting/aliasy-chybne-url.html a nebo zašlete udaje k FTP přes kontaktní formulář a podíváme se na to.

Nezobrazování obrázků - symlinks v htaccess

Stanislav Novák, 04.10.2015 20:58:53

Po upgradu na verzi 1.25 se mi přestaly načítat obrázky. V této verzi totiž přibylo opravení bugu pomocí pravidla +FollowSymLinks.

Pro opravu stačí odmazat řádek "Options +FollowSymLinks" ze souboru "/images/.htaccess".

Problém s instalací

Michal Vaverka, 14.07.2015 09:12:51

Zdravím,

potřeboval bych poradit. Instaloval jsem MediaWiki, vše proběhlo v pořádku, akorát když otevřu stránku (http://kdykoliv.cekuj.net), tak se mi zobrazí akorát bílá stránka, nic jiného.

Prosím o radu!

Předem děkuji.

Re: Problém s instalací

Pavel Hintermüller, WEDOS, 14.07.2015 09:18:04

Dobrý den,

zkuste si prosím aktivovat v administraci webhostingu errorlog a accesslog. Dočasná aktivace je za 24h zdarma. Napište nám prosím i chat nebo přes kontaktní formulář. Můžeme se na to podívat.

Re: Problém s instalací

Michal Vaverka, 14.07.2015 09:21:56

Ještě jednou dobrý den

Teď jsem zjistil, že dotaz jsem poslal úplně někam jinam (jiný hosting). Velice se omlouvám, je mi to trapné.

Přesto Vám velice děkuji za reakci.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS