Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Vypadky FTP - fórum

Kategorie: Webhosting / FTP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

nelze se pripjit uz vubec

Dast, 16.11.2011 03:42:16

a ted uz to nejde vubec z niceho :(

Re: nelze se pripjit uz vubec

Dast, 16.11.2011 07:49:03

uz to jede :)

M.Stejskal, 02.02.2012 19:15:11

Mám pořád stejné problémy jako tu již bylo zmíněno - používám TC na kopírování souborů přes FTP a pořád to padá!!! Na podpoře mi samozřejmě bylo řečeno, že žádné problémy nejsou... mám již asi 8 domén a hostingů a loni bylo vše v pohodě. Až cca před 3 měsíci to začalo blbnout.............

Petr Smetana, WEDOS, 02.02.2012 19:33:12

Dobrý den,

napište nám prosím přes kontaktní formulář, pokusíme se determinovat v čem problém spočívá. U nás opravdu žádné problémy nezaznamenáváme.

nelze se pripojit z TC

Dast, 16.11.2011 03:26:15

z TC se nelze pripojit na zadny z mych hostingu u Vas.

nejed a nejede

Daniel Tengler, 30.08.2011 22:10:41

Dnes jsem zakoupil u wedosu webhosting a když jsem potřeboval kopírovat data z jednoho ftp na ftp wedosu, tak jsem dostával chybové hlášky. Šel jsem proto na webftp.wedos.net a zadal přihlašovací informace.
Chrumst a bác.
Zde je chyba:
The error occured in file /data/httpd/wedos/net2ftp/includes/filesystem.inc.php on line 56.

function ftp_openconnection (/data/httpd/wedos/net2ftp/modules/browse/browse.inc.php on line 234)
function net2ftp_module_printBody (/data/httpd/wedos/net2ftp/main.inc.php on line 329)
function net2ftp (/data/httpd/wedos/net2ftp/index.php on line 75)
argument 0: printBody

Mám 100 chutí zrušit hosting i registrátora. Po kontaktování podpory jsem dostal oblíbený odkaz na net2ftp.com. Já potřebuji kopírovat vzdáleně a to z jednoho ftp na ftp wedosu.

Má chuť někdo z administrátorů chuť dát vše do pořádku?

Re: nejed a nejede

Petr Šťastný, WEDOS, 30.08.2011 22:14:16

Zkuste zatím prosím použít jiný FTP klient, uvedenou chybou se budou zítra zabývat programátoři. Tento WebFTP produkt není naším výrobkem a občas se v něm nějaká chyba objeví.

Re: nejed a nejede

Daniel Tengler, 30.08.2011 22:23:30

Doufám, že to zítra programátoři dají do kupy.
Zatím děkuji.

FTP

Jan Mairinger, 25.03.2011 18:37:11

Dobrý den měl sem problém z FTP přenosem nahrával sem Joomla 1.5 a trvalo to zhruba tři hodiny přes TC a pořád to padalo. Nyní sem nastavil v TC šifrování přenosu,pasivní připojení a hlavní heslo.
Doba přenosu je nyní asi 20 minut a nepadá to! :-)
Jinak mám taky Router

FTP

Václav Lang, 17.03.2011 13:46:53

Děkuji za radu v souvislosti s pomalým přenášením dat skrze FTP. Závada byla skutečně na mém "vysílači". Po odstranění routeru se přenos výrazně zlepšil a hlavně zmizely chyby.

Re: FTP

Josef Grill, WEDOS, 17.03.2011 13:51:37

Dobrý den,

my aktuálně řešíme situaci a hledáme řešení. Chceme, aby to samozřejmě fungovalo i v případě té shody náhod, tedy i za situace s problematickým modemem (routerem).

Ještě jednou děkujeme za pochopení.

Výpadky a neúměrně dlouhá doba nahrávání na FTP

Václav Lang, 17.03.2011 10:56:18

Zkouším jak pracuje Váš server. Myslím si, že velmi dobře, ovšem když se podaří na něho nahrát soubory v pořádku. Můžu potvrdit, že se se určité procento souborů kousá a skončí timeautem .

Srovnávám to s Endorou a Českým hostingem. Se stejnými soubory a ve stejnou dobu a u vás nahrávání jednoznačně nejhorší a to výrazně

Je to škoda, protože ztrácet čas celodenním nahráváním 100 MB do budoucna nechci.Neplatí to pro DB, tam je vše OK.

Re: Výpadky a neúměrně dlouhá doba nahrávání na FTP

Josef Grill, WEDOS, 17.03.2011 11:00:15

Dobrý den,

obraťte se prosím, na podporu. My situaci intenzivně řešíme. Máme již nějakou představu o tom, kde je problém. Jen nyní hledáme způsob jak to odstranit.

Je to u pár klientů problém s jejich routerem. Pokud se připojí přímo, tak to funguje dobře.

Václav Lang, 17.03.2011 11:46:07

Pokud by byl problém na mé straně s routerem, muselo by se to snad projevit při přenosech i na jiné hostingy.

Rozhodně ani tam není situace ideální, ale jestli mi trvá přenos 50MB k vám až 3 hodiny a na Endoru a Český hosting maximálně 30 minut, nehledal bych chybu na vysílači, ale na přijímači.

Asi to děláte, tak Vám držím palce.

Josef Grill, WEDOS, 17.03.2011 11:51:03

Dobrý den,

je to shoda náhod, souhra několika okolností - určitý modem, nat a k tomu trasa k nám přes různé ISP a od nás zase jinak. A ta souhra náhod se prostě projeví.

My to skutečně řešíme. V případě zájmu zkuste připojení bez vašeho routeru a uvidíte, že to pojede bez chyby a rychle. Především, prosím, napište na podporu, abychom věděli, že tento problém máte a mohli případně potom reagovat a nechat Vás to vyzkoušet - jakmile provedeme změny. Omlouváme se za komplikace.

Vypadky FTP

Michal Haták, 17.01.2011 14:51:47

Dobry den,
pred nedavnem jsem mel problem s vypadky pri prenosech pres FTP, vse se zdalo po komunikaci s podporou vyresene, ovsem potize opet nastaly, tak to pisu sem, kdyby nekdo mel nejaky postreh,

problem je pri prenosu FTP, pripojeni zamrzne a spadne,
a to at uz pri pripojeni pres winSCP, TotalCMD, UnrealCMD, Filezillu nebo pruzkumnika windows,

podle podpory jsme vsude nastavoval pasivni rezim

prenosy padaji vzdy u jineho souboru a jsou to mensi textove soubory(5x po sobe pad pri kopirovani 350kb+-)

pridavam obrazky nastaveni klientu:
winscp nastaveni:
http://data.twista.cz/files/img/winscp.jpg
filezilla nastaveni:
http://data.twista.cz/files/img/filezila.jpg
unrealCMD nastaveni:
http://data.twista.cz/files/img/unreal.jpg

a tady jeste vypis chyby ve winscp:
http://data.twista.cz/files/img/scperr.jpg

pripojeni pada nezavisle na poskytovateli, doma kousek od ceskych budejovic(terms.net - ~10MBPS) i v Jihlave (netbox ~17/2MBps), a na vice pocitacich, kontroloval jsem i router a resetoval do tovarniho nastaveni a nepomohlo, za jakoukoliv pomoc budu rad,

snad je to vse
Michal Haták

Re: Vypadky FTP

Josef Grill, WEDOS, 17.01.2011 15:30:35

Dobrý den,

můžete se, prosím, ozvat na podporu? Potřebovali bychom následující informace:
- kdy byl poslední problém?
- traceroute z Vašeho PC na server

Děkujeme. My jsme totiž o víkendu byli nuceni omezit jednoho dodavatele konektivity, protože jedna z jeho tras byla poměrně ucpaná a tak tam to zlobilo. Tím se to vyřešilo.

Předtím jsme řešili MTU a případně icmp pakety na firewallu/routeru u klienta. Nyní o žádném problému nevíme.

Honza, 24.02.2011 22:28:27

Mám stejný problém, nahrávám, nahrávám a najednou se to sekne a nic, nepomůže ani restart programu. Problém nastává už celkem pravidelně večer (kolem desáté hodiny to nejde, před nevim a potom mě to už nebaví zkoušet)

Michal Haták, 24.02.2011 22:42:26

co jsme resili, tak jsme prisli na to ze to dela router, mam TP-LINK (model z hlavy nevim, kdyby bylo treba tak se juknu) bez nej to fungovalo, i prenos pres SCP na testovaci FTP co jsme zkouseli s podporou (nepomohlo ani prehrani firmware a poladeni nastaveni routeru)

problem je takovej ze kolikrat jde vse v poradku, pak prestane treba blbnout jen kopirovani(pohyb po ftp vporadku, ale otazka jestli to neni cachle) a pak treba kdyz to jednou spadne tak se pul hodiny bud nepripojim a nebo nemuzu otevrit zadny soubor, ale co jsem zkousel na jinem pripojeni(pritelkyne) tak tam vporadku a to same na wifi na skole

Petr Šťastný, WEDOS, 25.02.2011 09:21:07

Jak bylo zmíněno, zřejmě to bude v kombinaci s nějakým vaším firewallem či NATem.

Pokud se stále nedaří, můžete zkusit webové FTP rozhraní, např. toto:
http://www.net2ftp.com/

Martin, 26.02.2011 16:28:02

Mám stejný problém. Různé sítě, různé routery.

Honza, 26.02.2011 20:12:54

Je to možný, na druhou stranu jinde nemám problém (na třech jiných hostinzích). Jinak to http://www.net2ftp.com/ mi pomohlo, jestli někdo bude potřebovat něco nutně nahrát a nepujde mu FileZilla, TC nebo něco, zkuste tu stránku

Josef Grill, WEDOS, 26.02.2011 23:09:39

Dobrý den,

problém jsme řešili v posledních dnech a jednalo se o komplikaci s více NATy na "cestě".

Dnes jsme upravili nějaká nastavení a již by mělo být vše v pořádku. Máme to potvrzeno od prvních klientů, kteří to s námi řešili přes zákaznickou podporu. Celkem se jednalo asi o 5 klientů.
Pokud by problém přetrvával, tak se obraťte na zákaznickou podporu a ještě to celé individuálně prověříme.
Omlouváme se za komplikace.

Michal Haták, 27.02.2011 13:19:35

Ja taky nemel zadne jine problemy na jinych hostinzich(ceskyhosting.cz)

jinak dnes na vecer zkusim a dam vedet jestli je vse vporadku

diky
MH

Michal Haták, 28.02.2011 22:53:11

tak jsem se akorat dostal k pocitaci,

bohuzel, u me problemy pretrvavaji :(

MF, 08.03.2011 17:07:04

Mám stejný problém.
Ty samé soubory, například instalace WP bez problému uploaduje na hosting hostmonster v USA, ale na Wedos se určité procento souborů kousá skončí timeautem zatímco ostatní soubory rychle a bez problému uploadují.
Takže proč by měl mít wedos problém s routrem klienta, když jiné hostingy za stejných podmínek fungují bez problému?

Josef Grill, WEDOS, 08.03.2011 17:16:07

Dobrý den,

můžete nám, prosím, napsat přes e-mail nebo kontaktní formulář?

My se snažíme vše vyřešit. Je to shoda okolností a při určité kombinaci nastane problém.

Rádi s Vámi budeme hledat příčinu a určitě na to přijdeme. Jen nám, prosím, napište.

Josef Grill, WEDOS, 20.03.2011 21:38:04

Dobrý den,

problém s FTP by měl být na všech serverech již vyřešen. Provedli jsme změny v nastavení.

Celý problém byl v chybě některých modemů, které v případě použití NATu a kopírování většího počtu malých souborů, mají velkou chybovost a problémy s překladem portů a IP adres. Změnili jsme nastavení na našich serverech tak, aby se chyba neprojevovala dlouhým čekáním na opravu spojení, ale naopak tak, aby přenos okamžitě pokračoval.

Štěpán Pernica, 05.02.2017 14:35:05

Mě to dělá do teď ve WinSCP, když mám nastavené explicitní SSL šifrování. Stačí ale dát bez šifrování a pak už to funguje normálně.

Lukáš Caha, 11.09.2017 16:55:14

Bohužel to vyřešeno není, nebo to opět začalo dělat.

Chyba: Připojení uzavřeno serverem
Chyba: Přenos souboru se nezdařil
Stav: Odpojen od serveru

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS