Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

FTP uživatel bez prefixu domény - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

FTP uživatel bez prefixu domény

Jiří Švec, 16.05.2015 17:05:15

Zdravím, chci se zeptat, jestli je možné vytvořit FTP uživatele bez prefixu mé domémy. Pokud chci přidat nového uživatele před ISPConfig, tak mám vždy prefix "svecjiri" což se mi moc nelíbí, vzhledem k tomu, že bych rád dal přístup více lidem na mé FTP. Ideálně by se mi líbilo něco ve smyslu: "franta_vomacka" a bych v logu viděl, kdo je připojený a měl nějakou kontrolu.

Druhý dotaz mám, jestli je možný nastavit u účtu jen readonly, nepotřebuji aby tam měli jiný uživatelé možnost zapisovat.

Děkuji

Re: FTP uživatel bez prefixu domény

Petr Smetana, WEDOS, 17.05.2015 11:06:51

Dobrý den,

obávám se, že to ISPConfig neumožňuje. Pokud jste znalý správy linuxového VPS, můžete se pokusit vytvořit si FTP uživatele ručně mimo ISPConfig.

Re: FTP uživatel bez prefixu domény

Dominik Káčer, 18.06.2015 09:04:07

Dobry den,
napiste mi na dominik.kacer@gmail.com pomozem vam s tym. :)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS