Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Přesměrování domény - fórum

Kategorie: Domény / Přesměrování

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

v DNS nasměrovaná na tento webhosting

Vera Spicakova, 21.09.2017 16:38:57

Dobrý den,
z chybové hlášky u instalace wordpressu viz. níže pro mě vyplývá, že potřebuji nasměrovat doménu od jiného poskytovatele na webhosting u wedosu a ten poskytovatel prý ode mě k tomu potřebuje údaje od wedosu. Můžete mi prosím jako začátečníkovi říct, kde najdu tyto informace? Nebo co vlastně oni potřebují? Děkuji předem.

"Zvolená doména (případně subdoména) musí být v DNS nasměrovaná na tento webhosting
a musí být dostupná na zvoleném HTTP(S) protokolu."

Redesign webu (ne)přesměrování

Tomáš Kanzelsberger, 12.02.2017 21:43:03

Možná se zeptám jak blb, ale chci známému udělat nový web. Pořeším doménu i WP, ale potřebuji, aby původní stránky běžely na staré doméně, dokud nebudou otestované. Jak to provedu? :) Díky za zprávu.

Re: Redesign webu (ne)přesměrování

Martin Gálik, 12.02.2017 22:19:48

Dobrý den,

po zřízení nového webhostingu obdržíte emailem informace o přístupech včetně pracovní (interní) adresy webhostngu. Ta slouží především k vývoji webu. Až budete s prezentací spokojený, tak stačí u domény změnit DNS záznamy a tak nasměrovat doménu na webhosting.

S pozdravem,
Gálik Martin, WEDOS

Přesměrování domény

Jiří P., 10.05.2015 18:04:38

Dobrý Den, chťel jsem se zeptat jestli WEDOS nabízí službu podobnou Redirect od FORPSI (viz. https://goo.gl/RuUFKL) nebo jestli se doména dá přesměrovat pouze přes php skript nebo DNS.

Re: Přesměrování domény

Roman Mondek, WEDOS, 10.05.2015 18:08:26

Dobrý den,

můžete využít funkci pro přesměrování domény.
http://kb.wedos.com/domeny/presmerovani.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS