Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Odinstalace Wordpress - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / WordPress

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Odinstalace šablony

Irena Rozehnalová, 25.01.2018 22:07:01

Dobrý den, nainstalovala jsem si do Wordpressu mateřskou šablonu Layerswp-2-0-7 a potom Cutseo-blog. U obou instalací mi to hlásilo chybu (nemluvím anglicky a nezkopírovala jsem text). Ale šablony se nainstalovaly, přesto mám obavu, že nepracují správně. Jdou šablony odinstalovat a zas znova nainstalovat? Děkuji za odpověď Rozehnalová I.

Re: Odinstalace šablony

Pavel Hintermüller - WEDOS, 26.01.2018 06:29:08

Dobrý den,

napište nám na online chat a kolegové se Vás již vyptají na vše potřebné. Podíváme se na to.

Odinstalace WordPress

Barbora Stoklásková, 15.10.2016 11:14:56

Dobrý den, nainstalovala jsem si WordPress a chtěla přes WooCommerce plugin sestavit eShop. Nezdá se mi to ale přehledné a raději bych vyzkoušela PrestaShop, můžete mi prosím poradit, jak to provést? Předem moc děkuji.

Re: Odinstalace WordPress

Roman Mondek, WEDOS, 15.10.2016 14:27:41

Dobrý den,

pokud jste prováděla instalaci pomocí našeho instalátoru, tak budou soubory webu uložené ve složce /www/domains/<nazevdomeny>

Tuto složku vyprázdněte, nebo smažte (ujistěte se, že máte zálohována důležitá data), a můžete provést instalaci jiného webu.

Pokud byste potřebovala podrobnější postup, kontaktujte nás přes chat nebo kontaktní formulář.

Odinstalace Wordpress

Rudolf Munzig, 06.04.2015 21:46:27

Dobrý den, v Instalátoru aplikácí jsem nainstaloval Wordpress a nyní nevím jak ho odstranit a uvést vše do původního stavu.

Četl jsem, že stačí smazat nějaké adresáře přes FTP a phpMyAdmin. Nechci to, ale rozrýpat, tak prosím o radu zkušenější.

Předem děkuju

Re: Odinstalace Wordpress

Roman Mondek, WEDOS, 06.04.2015 22:11:47

Dobrý den,

instalátor instaluje data do složky www/domains/nazevdomeny.koncovka

"nazevdomeny" a "koncovka" je nutné nahradit skutečným názvem domény a koncovkou. Data v tomto adresáři by měly být data webu z instalátoru a jejich smazáním odstraníte instalovanou aplikaci. Pokud si nejste jistý, kontaktujte nás přes chat a pomůžeme Vám.

Rudolf Munzig, 07.04.2015 09:28:58

Dobrý den, děkuju za rychlou reakci. Povedlo se jen jsem ještě smazal databázi kterou si původní Wordpress vytvořil.

Adam, 16.02.2016 19:53:46

Dobry den mam podobny problem nechal jsem si nainstalovat sablonu ale po nejake dobe jsem zjistil ze chci jinou a chci si to vse udelat od zacatku a nechat si svoji domenu. nemate nejaky tutorial jak odinstalovat wordpress abych si zachoval domenu?
Dekuji

Roman Mondek, WEDOS, 16.02.2016 20:22:09

Dobrý den,

v tomto případě by mělo stačit nainstalovat ve WordPressu novou šablonu a nastavit ji jako aktivní, všechna data zůstanou zachována.

Pokud byste chtěl celý WP smazat a nahradit novým, tak to lze provést:
- smazáním všech souborů webu na FTP
- smazáním databáze v zákaznické administraci (pozor, znovu je nebude možné se stejným názvem založit - můžete tedy i jen vymazat obsah přes http://pma.wedos.net)
- instalací nového WP přes náš instalátor nebo dle pokynů vývojářů

Tomáš Mlejnek, 17.09.2016 14:31:56

Dobrý den mám problém s instalací wordpress přes Wedos. Instalace wordpress se mi ukazuje jako nainstalovaná, ale pokud kliknu v odkazu na přihlášení do admin, tak mi místo wordpress naskočí hláška: Fatal error: Call to undefined function is_customize_preview() in /data/web/virtuals/143635/virtual/www/domains/atelier-naceste.cz/wp-content/themes/twentyfourteen/inc/widgets.php on line 40

Předesílám, že jsem začátečník a rady typu. "otevři FTP" jsou pro mne španělskou vesnicí:)
Tomáš Mlejnek

Pavel Hintermuller. WEDOS, 17.09.2016 15:08:10

Dobrý den,

pošlete nám prosím FTP přístupy přes kontaktní formulář https://hosting.wedos.com/cs/cform.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS