Zpoždění příchozích e-mailů - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Zpoždění příchozích e-mailů

Jan Střálka, 07.03.2015 18:37:07

Dobrý den,
Mám na webhostingu e-mailové schránky a mám problém s tím, že příchozí pošta se v nich objeví vždy s cca 5minutovým zpožděním. Pro běžné vyřizování pošty se to dá přežít, ale pokud například čekám na potvrzovací email, je to celkem dlouho. Před cca půl rokem se to nestávalo.

Re: Zpoždění příchozích e-mailů

Daniel Dubravec, WEDOS, 08.03.2015 09:19:49

Dobrý den,

tento problém se pravděpodobně děje vždy při prvotní komunikaci s daným serverem. Používáme antispamové řešení greylisting, který vždy první příjem emailu odmítne a přijme ho až poté, co se ho SMTP server pokusí odeslat podruhé. Při odeslání druhého emailu už ke zpoždění nedochází.

Jan Střálka, 08.03.2015 10:14:50

Dobrý den,
Bohužel to není nějak ojedinělé tak, jak píšete, ale děje se mi to snad při každé komunikaci, i když mi daná protistrana neposílá email poprvé. Mám u Vás aktivní 3 webhostingy včetně jednoho NoLimit Extra a stává se to všude. Asi by stálo Vaše řešení otestovat nebo dát možnost ho pro danou schránku nebo webhosting vypnout.

Daniel Dubravec, WEDOS, 08.03.2015 10:20:19

Dobrý den,

pokud to dělá i pokud to není prvotní komunikace, tak to greylistingem pravděpodobně nebude. Napište nám prosím autorizovaně přes kontaktní formulář a uveďte tyto informace:

příjemce emailu
odesílatel emailu
konkrétní datum a čas odeslání zpožděného emailu
konkrétní datum a řas příjmu zpožděného emailu

Technik to poté prověří a odpoví vám na email.

Jan Střálka, 08.03.2015 10:35:27

Asi budete mít pravdu, teď jsem otestoval ze své schránky poslat email na WEDOS email podruhé a už přišel hned. Měl jsem pocit, že to zpoždění nastává pokaždé. Pokud se mi to ještě projeví jindy, dám vědět. Přesto mi ale přijde těch min. 5 minut zpoždění pro prvotní komunikaci jako dost.

JAR.HOPP@SEZNAM.CZ, 02.11.2015 06:01:18

ZPOŽDOVANI PŘICHOZICH MEJLU.DIK.J.T.605763537. PŘIJ.MEJLU.JAR.HOPP@SEZNAM.CZ ODESILATEL MEJLU.ALENA.BOHM@EMAIL.CZ .A VŠECNY CO PŘICHAZI.DIK.J.

Roman Mondek, WEDOS, 02.11.2015 06:16:00

Dobrý den,

z popisu problému jsem pochopil, že jde o zpoždění mezi schránkami seznam.cz a email.cz - to bude nutné kontaktovat Seznam.cz, aby situaci prověřili.

Pokud by šlo o nějakou službu u nás, kontaktujte nás přes chat a situaci prověříme.

JAR.HOPP@SEZNAM.CZ, 02.11.2015 07:21:35

zdravím,nevim jestli moje prvni žadost o vyřešení spoždenych přichozicu mejlu odešla,nezobrazilo se potvrzeni odeslani.přiklad.email od.alena.bohm@email.cz ,pro.jar.hopp@seznam.cz .28.10,16:20. přišel 3.10,18:40.dík za pomoc.j.t.605763537.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS