Diskuze ke článku 'Platba peněženkou PayPal.com' - fórum

Využíváte-li elektronickou peněženku PayPal.com, můžete ji použít k úhradě objednávek u nás. Vhodné pro platby ze zahraničí.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Paypal již není k dispozici

Petr Votruba, 15.06.2019 19:36:32

Dobrý den,
můžu se zeptat, proč již není k dispozici možnost platit pomocí Paypal? Případně, proč jak klient stejné banky jako Wedos (Fio banka) nemohu použít "předvyplnění" hodnot jako jiné vybrané online banky, ale musím se přihlásit do banky a zadat ručně hodnoty? Díky moc.

Re: Paypal již není k dispozici

Petr Votruba, 15.06.2019 19:47:30

Tak google (resp. duckduckgo) s frází "wedos zrušil paypal" zodpověděl to co bych čekal v tomto tématu diskuse;-) Blog bohužel nesleduji, tak to sem doplním pro ostatní zoufalce: https://blog.wedos.cz/docasne-omezeni-prijimani-plateb-pres-paypal

Kdyby to šlo, tak bych rád znal odpověď na tu druhou část - předvyplnění údajů pro platbu FIO bankou.

Re: Paypal již není k dispozici

Josef Grill, WEDOS, 16.06.2019 12:49:37

Dobrý den,

Paypal jsme vysvětlili tady:
https://blog.wedos.cz/docasne-omezeni-prijimani-plateb-pres-paypal

a pokud jde o FIO, tak tam jde o to, že platba je přes platební bránu a tam z podobných plateb platíme téměř procento provizi. A v našem případě to procento znamená (jen u fio banky) ročně stovky tisíc korun. Například u domén, které prodáváme zanákupní ceny, by to znamenalo, že bychom na nich prodělali stovky tisíc korun.

Uvažujeme jak změníme celou koncepci plateb a uděláme to příznivější pro klienty, ale také spravedlivější z hlediska poplatků.

paypal

Andrej Jaššo, 04.02.2015 15:51:03

momentalne platba penazenkou paypal nieje mozna.mam den do expiracie servru a nemam iny sposob ako zaplatit.kedy prosim bude paypal opat pristupny?

Re: paypal

Josef Grill, WEDOS, 04.02.2015 15:58:36

Dobrý den,

zítra bychom chtěli platby v EUR přes PayPal pustit do testovacího provozu. Pokud máte expiraci, tak napište podpoře a oni Vám vypnutí služeb posunou o několik dní.

Re: paypal

Alex, 21.01.2018 15:42:56

Dobrý den, je možné platit PayPalem v tuto chvíli? Ve faktuře bohužel nic nevidím. Děkuji

Re: paypal

Vít Repka, 22.01.2018 01:41:11

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím kdykoliv na zákaznické podpoře zde - https://client.wedos.com/chat/entry.html nebo přes email https://hosting.wedos.com/cs/cform.html , problém s Vámi rádi dořešíme.

S pozdravem,
Michal Jakubec, WEDOS

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2019

Facebook RSS