Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Chyba 403 - Forbidden' - fórum

Informace o chybě 403 na webhostingu

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Chyba 403

Pavla Zandlová, 12.07.2018 16:40:07

Chybí vám tam informace, že také může jít o chybu u poskytovatele - tedy o chybu na vaší straně, a že to nebývá nijak výjimečně.

Děkuji.

Aleš Polívka, 30.06.2017 13:28:43

Dobrý den, zápolil jsem s tím půl dne, nastavoval různá práva a pak jsem si všiml chyby "403", vyhledal tento návod a jedním tlačítkem jsou všechny problémy vyřešeny. Děkuji za to tlačítko i tento návod.

oprava práv trvá dlouho

Wachler, 22.03.2017 09:24:30

Dobrý den,
pokud spustím opravu práv u souborů na hostingu, kde je velké množství souborů tak to způsobí i několika minutový výpadek (5 - 10 minut) kdy se všem návštěvníkům zobrazuje pouze hláška:

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Je možné toto nějak eliminovat nebo jak to udělat, aby vůbec k problému s těmi právy u souborů nedocházelo? Zkoušel jsem ručně pomocí Total commanderu v nabídce Soubor - Změna atributů u problémového souboru ty práva nastavit, ale ať tam nastavím cokoliv, stejně ten soubor hlásí Forbidden. A kvůli jednomu souboru (většinou to bývá nějaký JavaScript) pouštět opravu práv na všech souborech na hostingu je dost šílené.
Není nějaký způsob jak toto řešit efektivněji?

Re: oprava práv trvá dlouho

Konstantin Dvorakovsky (WEDOS), 22.03.2017 09:54:52

Dobrý den,

zašlete prosím váš problém přes kontaktní formulář s tím že upřesníte o který přesně webhosting se jedná

https://hosting.wedos.com/cs/cform.html

h

nh, 09.12.2014 09:55:28

co mam delat kurva

Re: h

Pavel Hintermüller, WEDOS, 09.12.2014 11:05:23

Dobrý den,

napište nám na online chat a zkuste konkrétně specifikovat problém. Pak Vám jistě dokážeme pomoci.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS