Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

prodloužení domény - fórum

Kategorie: Domény / CZ domény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

prodloužení domény

Markéta, 27.03.2018 14:27:46

Z CZ,NIC mi přišel dopis, že končí registrace mé domény. Snažím se na této stránce někam dopsat, ale nikam mě to nechce pustit, vše co zadávám je prý špatně. Co mám dělat prosím ? Jde mi o to, že chci zaplatit svou doménu než bude pozdě, expirace je 10.4.

Děkuji za rychlou odpověd Markéta Fleischnerová
info@mfart.cz

Re: prodloužení domény

Karel Bříza, WEDOS, 27.03.2018 14:41:33

Dobrý den,

v této věci je potřeba kontaktovat správce-společnost, která Vám webové stránky spravuje, ten má veškeré podklady pro prodloužení Vaší služby.

V případě potřeby další komunikace tento formulář https://hosting.wedos.com/cform.html

S přáním hezkého dne,

Karel Bříza
WEDOS Internet, a.s.

Markéta, 27.03.2018 16:01:36

děkuji, tam se mi nedaří se dostat, zkouším to celé dopoledne, přes FB to jde ovšem chce to spárovat s účtem a přes to opět nepřejdu, přiznám se, že z Vašeho nedobitného systému jsem dost nervozní. Už jsem u Vás strávila až moc času. Nejde to jinak ? Děkuji MF

Karel Bříza, WEDOS, 29.03.2018 04:13:52

Dobrý den,

do systému se není potřeba registrovat, v případě dotazu stačí přeskočit přihlášení, u formuláře stačí vyplnit, není potřeba přihlášení.

V případě neúspěchu, změňte prosím prohlížeč.

S přáním hezkého dne,

Karel Bříza
WEDOS Internet, a.s.

prodloužení domény

Kopecký J., 09.06.2017 09:27:47

D.d., mám poslední možnost prodloužit mou doménu drinking.cz, potřebuji tudíž fakturu či podklady pro zaplacení.

s pozdravem

J.K.

Roman Mondek, WEDOS, 09.06.2017 09:58:55

Dobrý den,

kontaktujte nás po přihlášení do https://client.wedos.com/ přes chat nebo kontaktní formulář.

prodloužení domény

Tina, 24.10.2014 07:34:30

Dobrý den! Pořídila jsem si doménu za u jiného registrátora, před rokem byla převedená k Wedos, teď po roce mám platit prodloužení domény. Platí pro mě cena 151,-Kč na rok? Nebo se liší od ceny domeny .cz zakoupené u Vás? Kolik mám platit za prodloužení?
Děkuji!

Jakub Sassmann, WEDOS, 24.10.2014 07:40:29

Dobrý den,

pokud jsme registrátorem domény my, tak cena CZ domény je 151 CZK s DPH / rok.
Cena je stejná jak za novou doménu, tak za prodloužení.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS